Aplikace botoxu

Aplikace kyseliny hyaluronové +5 Více

Implantace mezonití

Laserová léčba šedého zákalu

Lipolýsa + bicom nebo akupunktura

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Oční centrum Videat s.r.o.

Oční lékař , primář oddělení ,doktorandská práce na téma Korekce malých astigmatických a refrakčních vad pomocí, astigmatické keratotomie.

...

Všichni kdo píšete nesmysly a lži si zameťte před svým prahem.Pokrytce a ubožáky nikdo poslouchat nechce.Mému otci oddaně xkrát operoval oči a otec na něj nedá dopustit.Mi osobně zachránil život a neznám odhodlanějšího, pracovitějšího, charakterního doktora, než právě jeho.VŠICHNI SI UVĚDOMTE, ŽE KAŽDÝ ČLOVĚK JE ORIGINÁL A TUDÍŽ JE VELMI TĚŽKÉ ODHADNOUT KTERÁ FUNKCE VE VAŠEM ORGANISMU NEFUNGUJE JAK MÁ!!! KDYBY VŠE BYLO JEDNODUCHÉ, JE LÉKAŘEM KAŽDÝ Z NÁS!!! K pacientům se chová taktně, vstřícně a plnohodnotně.To že čekáte je známka toho, že je velice žádaný a plně vytížený.Pokud Vám něco nevyhovuje, tak sklapněte, seberte si svých pět švestek a běžte jinam.
Pane DOKTORE, Pane PRIMÁŘI smekám před Vámi a děkuji za vše co pro naši rodinu děláte.

Velmi si chválím pana Pastora,nedám na něj dopustit. Můj otec s ním má hodně operací za sebou a všechny proběhly bez komplikací a mě osobně má taky pod dohledem a jsem s ním spokojená! Jinam bych nešla. Jestli má na něj někdo špatné slovo,tak by si měl pořádně promyslet v hlavě plusy a mínusy léčby u pana Mudr.Pastora.

Pana primáře navštěvuji několik let. Je velmi příjemný,obětavý a trpělivý,jedná s osobním přístupem ke každému pacientovi, stále si udržuje svou odbornost na vysoké úrovni, vybavuje se moderními přístroji - ale hlavně jim i rozumí a ovládá je, což pokládám za nejdůležitější. Podrobně vše vysvětlí a zodpoví každou otázku. Má opravdu dlouhé čekací doby, ale snad proto, že má hodně pacientů a každý si rád počká, aby byl vyšetřen tímto odborníkem. Snaží se pomáhat všem a evidentně žije pro svou práci na úkor svého soukromí.
Má mé velké uznání a poděkování, obdivuji ho i jeho náročnou práci!
jk

Chtěl bych touto cestou vyjádřit své velké poděkování panu primáři MUDr. Pastorovi Zdeňkovi, za jeho profesionalitu, odbornost, lidskost a trpělivost. Profesionál, jak má být, odborník a specialista ve svém oboru. Lidský přístup k pacientům, velice příjemné jednání. Žádná namyšlenost, arogance, nadřazenost. Děkuji panu primáři zato, že po těch patnácti operacích ještě vůbec něco vidím a má trpělivost mě dále léčit. Jsem moc rád, že je to můj oční lékař. Je to odborník na svém místě, prostě pan primář s velkým P. Také bych chtěl vyjádřit poděkování sestřičkám příjmové ambulance operačního traktu. Velice ochotné, příjemné, usměvavé. V takovémto prostředí, když se na Vás všichni usmívají a ještě přitom umí perfektně svou práci, napíchnout infuzi, nebo vzít odběry krve, se cítím velmi dobře. Nesmím zapomenout na sestřičky na operačním sále. Jsou velmi příjemné, hodné a uklidňující. Moc jím děkuji za velikou psychickou podporu při každé mé operaci. S každou z mých operací se stupňoval větší a větší strach, ale sestry to se mnou zvládaly velmi výborně. Uklidňovaly mě svým příjemným hlasem a slovem. Nikdy se nestalo, aby mě okřikly, nebo poznamenaly, že jsem hysterický. Co více si mohu jako pacient přát, než takový zdravotnický personál. Všem moc děkuji. Aleš Volf

Je nejlepší v daném regionu, domnívám se, že "nemlží",ale řekne pravdu,ačkoli je krutá.Mému otci oznámil,že stav je neřešitelný,bude progredovat,zrak se bude postupně zhoršovat,operace nic nevyřeší,ale spíše zvýší strádání pacienta.
Otec přesto nevěřil,jel na další oč. odd.-do Zlína , podrobil se bolestivé operaci s násl. kontrolami,ale výsledek celého úsilí byl nulový-kromě bolesti, strádání a kontrol. návštěv a marného očekávání zázraku.

Z toho vyplývá, že se pan primář Pastor staví k problému čelem a pacientovi nikdy
nic ,co by mohlo být reálné neslibuje-za tento postup si ho velice vážíme.
Buďte nadále svůj ,pane primáři !
s pozdravem p. STARÁ
Poznámka: během studií v Olomiuci byl vynikajícím studentem a obdržel "cervený !diplom

Pan primář je vyloženě komerční lékař,pacienz je až někdy potom!!

Take jsem si nechal u p. primaře v operovat nitrooční čočky , slibil mi že uvidim bez bryli na čtení i na dalku , 30 000 kč neni zrovna mala častka ale vidina života bez bryli zvitězila. Po třech měsicích kdy nepřečtu noviny a mam ruzné komplikace se p. primař takových klientů zbavi jeho typickým spusobem- čekate před ordinací 6 až 8 hod. a potom p. pr. Psstor odejde druhymi dveřmi a vy mužete k jeho veličenstvu přijit zase někdy jindy třeba za měsic, vaše potiže ho moc už nezajimaji. Moje oční lékařka mi po 3 měs. předepsala opět bryle 3,5 dioptrie takže touto operací jsem zvyšil životní uroveň p. primaře. Muže byt rad že žijem ve statě kdy je vlastně beztrestny. Pokud mate silné nervy navštivte jeho ordinací ve Vitkovické nem. vezměte si svsčinu aněco k piti ať nezkolabujete. Jiří

Omlouvám se, ale můj předešlý názor na pana primáře, jsem psala rozrušná, po přečtení názorů na jeho práci a důkladně si nepřečetla hodnocení. To není velmi dobrý lékař, to je nejlepší lékař! děkuji za pochopení.

Tento vynikající lékař,mi zachránil syna,který měl velice vážný úraz oka.Byl operován ve Fakultní nemocnici v Porubě,ale přivolali k ní právě p.primáře Pastora.Lituji,že jsme nebyli hospitalizováni do nemocnice ve Vítkovicích,protože v Porubě nás odeslali do Prahy,kde žasli nad tím,kdo tohle oko šil a podal tak vynikající práci!Konstatovala to skupina odborníků Motolské nemocnice.Po návratu z Prahy,jsme se obrátili opět na p.primáře Pastora a jsme dodnes v jeho rukou.Výroku lékařu z Prahy nebyli nijak nadějné z počátku,ale pak jen dodali,děkujte tomu lékaři,co mu to oko zachránil.DODNES K P.PRIMÁŘI CHODÍME,SYN NEMÁ DIOPTRIE NA OKU,NENOSÍ BRÝLE A DĚLÁ AKTIVNĚ SPORT! TENHLE LÉKAŘ JE ŠPIČKA A TOU ZŮSTANE!lIDÉ JSOU ZLÍ A NEPŘEJÍCÍ,ALE TO JE ŽIVOT..A co se týče čekací doby?Bohužel,pokud chcete špičku lékaře,tak musíte čekat :-)

To, co tady někteří lidé píší, jsou závistivé pomluvy a lži. Je sice pravdou, že čekací doba je delší, ale u takového odborníka a při tolika pacientů, co má, je to přirozené. Já sama jsem po operaci katarakty, žádné pooperační komplikace nemám a jsem velice spokojená.Žasnu nad tím, jak někteří lidé dokáží být sobečtí a závistiví. Primář vždy svým pacinetům vychází vstříc a věnuje jim dostatek času. Svou práci podle mého názoru nikdy neodbývá a je velmi svědomitý.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.
Je mi 37 let. Asi 3 měsíce na světlém pozadí, vidím světle šedé tečky a nitky. Po chvíli čtení nebo psaní mám unavené oči. Chtěla bych se zeptat jestli mám navštívit očního lékaře. Děkuji

Dobrý den , dle mého názoru se rovněž jedná o zákalky
ve sklivcovém prostoru, tyto útvary by se měly pohybovat proti směru pohybu oka.
Jejich nepřiznivý vliv se projevuje , zejména při čtení,
protože oči jsou více u sebe -v konvergenci.
Na tyto zákalky používáme , jako jediné pravoviště v ČR, speciální kapky 2% L acetyl carnosine.

MUDr. Zdeněk Pastor

Nejspíš už dlouhodobě mám problémy s “občasným” šilhaním levého oka. Je mi 19 let a v dětství jsem s touto oční vadou problémy neměl, pouze jsem před 6 lety jsem začal hůře vidět do dálky a teď mám -2,15 dioptrie. Podle “mých” studií se domnívám, že mám lehkou hypertropii. Když se zádívám na určitý bod v dálce tak je vše v pořádku, ale pokud zakryji postižené oko a po několika sekundách ho odkryji, tak se chvilku dorovnává ze zhora. To samé i když zakryji zdravé oko - postiženým vidím normálně a po odkrytí zdravého se postižené posune trochu nahoru a hned se dorovná. Odchylka není tolik patrná. Horší je když se zadívám hodně ostře do prava, to mi levé oko trošku vyjede nahoru a mám patrnou diplopii. Nejhorší je to je pokud se koukám hodně do boku na blízký předmět. Během normálního denního fungování je tento problém zanedbatelný. Zajímavé je, že od dětství, vlastně od narození, umím mrkat a zavírat jen pravé oko. Nemůže to mít s tím nějakou souvislost? Občas jsem tak unaven, že před spaním koukám jen jedním okem. Díky Bohu můžu normálně číst a do prava se tak ostře nekoukám, možná jsem až moc velký hypochondr, ale normální člověk tak nekouká. Občas cítím drobné ujetí oka při velmi prudkém pohybu do prava, kdy se koukám na nějaký bod. Může být toho dědičné nebo sem si zkazil zrak tak, že se mi vyskytlo skryté šilhaní? Obracím se sem, protože jsem na internetu nic “podobného” co mám já nenašel. K očnímu se plánuji objednat, ale momentálně se snažím toto neřešit, protože mám před maturitou a potřebuji být soustředěn.
Omlouvám se za sloh.
Děkuji za odpověď a objasnění.

Dobrý den, pro diagnostiku Vašeho očního onemocnění
by bylo nutné provést ortoptické vyšetření.Každopádně
máte základní vadu krátkozrakost, levostrannou pozitivní hypertropii/ sursumvergenci/. Vzhledem k tomu, že na blízko se to zhoršuje můžete mít A syndrom, to znamená , že při pohledu na blízko se oči
více rozjíždějí, máte slabou konvergenci, což by se muselo řešit slabší korekcí vaší krátkozrakosti na blízko. Vyšší postavení pravého oka při pohledu do pravé strany by svědčilo pro hyperfunkci šikmého dolního svalu vpravo nebo postižení levostranného horního šikmého svalu. Vzhledem k tomu že nemrkáte a nezavíráte levé oko může se jednat o slabou obrnu III. hlavového nervu.
Každopádně je nutné ortoptické vyšetření binokulárních funkcí, úprava brýlí s decentrací středů
skel nebo s prismaty. Vhodné by bylo i neurologické vyšetření hybnosti svalů víček a úprava klasickou nebo alternativní léčbou - oční cviky, vitaminozní léčba , akupunktura a další metody.

MUDr. Zdeněk Pastor