FN Brno, Dětská nemocnice, Klinika dětské chirurgie
Černopolní 9, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: FN Brno, Dětská nemocnice, Klinika dětské chirurgie Jiný

Pan doktor Mackerle je úžasný, empatický člověk, kapacita.Velmi mu děkuji,vše vysvětlí, stanoví terapii i další možnosti,,

Umístění: FN Brno, Dětská nemocnice, Klinika dětské chirurgie Jiný

Pan doktor Mackerle je velice vzdělaný člověk který se ve svém oboru vážně dokonale vyzná, takže rozhovor o daném problému je příjemný a pochopitelný. Doslova má člověk po návštěvě ordinace pana doktora pozitivnější pohled na věc.

Pan doktor je velmi příjemný.
Jeho lidský přístup je nejlepší s jakým jsem se setkala. Ať jsem měla jakoukoliv otazku,vždy mi ochotně odpověděl do nejmenších detailů. Jsem moc ráda že jsem se svými zády u pana doktora v péči
Díky svému přístupu si získal moji plnou důvěru.

Umístění: jiné místo Operace

Nejlepší neurochirurg minimálně v Brně. Se mnou na pokoji leželi pacienti z různých stran republiky a asi věděli proč. Děkuji panu primáři a celému jeho kolektivu. Přísahám, že tak profesionálního a lidského doktora neznám.

S panem doktorem Mackerlem mám nejlepší zkušenost. Chtěla bych mu velice poděkovat. S takhle vstřícným, ochotným a profesionálním přístupem se člověk jen tak nesetká. Více takových jako je on. Ještě jednou moc děkujeme.

Souhlasím a mohu také jen chválit! Díky němu jsme také přestáli těžké období se synem a ani jednou jsme nezapochybovali, že něco nebude v pořádku. Pan doktor v sobě má jakýsi klid, pohodu, profesionalitu, lidský přístup, empatii,...Bohužel jsem se dozvěděla, že už v dětské v Brně není! Nevrlkovi

Pečlivý, příjemný a velice ochotný pan doktor. V tom stresu je člověk rád, že se k němu někdo chová tak hezky. Moc děkujeme!

už několik let tam jezdíme s oběma dětmi a mužu řict že super užasná spoluprace jsou tam všichni moc dobří :-)

Super, super, super lékař. Odpoví na každou otázku, nic nebere na lehkou váhu. Nedělá z rodičů hlupáky. V tomto případě je určitě žák lepsí než učitel. Bohu díky za takové lidi a lékaře obzvlášť. Nebojte se, pokud se ocitnete v jeho péči. Děkuji za vše! Za léčbu i pochopení. Mahdalová

Tak pana doktora Mackerleho můžu jedině chválit. Je to absolutně úžasný doktor, který s panem primářem a celým týmem zachránil našeho syna. Vždy na kontroly jezdíme nervózní, aby vše bylo ok a pan doktor nám k pohodové náladě velmi pomáhá. Je milý, ohleduplný, empatický, vždy nám odpověděl na vše, co jsme potřebovali vědět. Děkuji, že takový lékař existuje, je prostě super!