Zdeněk Lacina, praktický lékař Zlín

MUDr. Zdeněk Lacina

Praktický lékař

tř. 2. května 3646, Zlín
Praktický lékař pro dospělé

Děkuji MUDr. Lacinovi za urgentní vyšetření syna a správnou dg! Byl ochotný a milý! Určitě bych ho doporučila všem svým známým!

Pan doktor Lacina, je empatický lékař, skvělý diagnostik, vždy dobře naladěný a ochotný přijet za pacientem domů a udělat pro něj maximum. Skutečnost, že ještě kromě ordinace jezdí se záchrankou, svědčí o tom, že má tuto práci rád a pomoc lidem je u něj na prvním místě. Jestli někomu vadí, že pan doktor píše zápisy ručně, je to směšné, důležité je to jak léčí a ne jak píše. Pane doktore, díky za vás, jste nejlepší.
Vaše pacoška Jana Šochmanová

O

Pan doktor naprosto bezproblémový, milý, usměvavý. I mě někdy poslal "do háje", když jsem tam byl s blbinama, ale já na rozdíl od jiných, si to umím zpetně přiznat a ne lpět z principu na tom, že je hrozný, jak mi nepofoukal bolístku :-)) Vzpamatujte se lidi.
Jsme u něj celá rodina, podotýkám, že se neznáme, nemáme u něj žádnou protekci apod. a několikrát se stalo, že ve svých činech zašel ochotně mnohem dále, nežli musel a zařídil a zajistil spoustu věcí, se kterými by vás jiní lékaři odeslali jinam a starejte se sami. Diagnosticky precizní, nikdy se u nás nemýlil.
Každopádně nejlépe svědčí o jeho kvalitách to, že v lékaři přeplněném Zlíně je on jeden z mála, který má permanentně plný stav a nebere nové pacienty. Max. jednou za čas, když mu jich pár odejde někam jinam z důvodu, že si doktor sem tam dělá neškodné legrácky, které však pacienta nijak nemohou ohrozit a normálního člověka ani urazit.

Vážím si pana doktora za jeho zkušenosti,ochotu a velkou obětavost.Mnoha lidem pomohl při rychlích zásazích a nikdy neodmítl jít i do rizikových situací.Je to výborný diagnostik s lidským přístupem.Takových lékařů ve Zlíně není mnoho!!!Moc mu děkuji za všechny pacienty,kterým pomohl.

naprosto OK

nemá chybu

Nevím, co proti panu doktorovi máte. Vřele doporučuji a mám s ním pouze ty nejlepší zkušenosti!

Skvělý diagnostik, ovšem spoustu věcí bere na lehkou váhu.

PANA DOKTORA VELMI DOPORUČUJI JE VÝBORNÝ A VELMI ROZUMÍ SVÉ PRÁCÍ K NEMOCNÉMU SE CHOVÁ VELMI VSTŘÍCNĚ NEMUŽU NEŽ DOPORUČIT

Nejlepší náš rodinný lékař!