Nejčastěji hledané služby

psycholog a psychoterapeut, mentální kouč

Naslouchá dospělým, mladým lidem i těm nejmenším. A následně mění jejich mysl, tělo a emoce. Změna je vlastně ten hlavní důvod, proč ho lidé navštěvuj...

• hypnoterapie
  • klinická psychologie
  • psychiatrie
Zobrazit více

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč psychologické poradenství

Díky panu Krpounovi, jsem se zbavil všeho, co mě trápilo. Velice lidský a empatický přístup. Mohu jen doporučit.

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč Jiný

Lidskost. Příjemnost. Vysoký standard, odbornost a profesionalita. Můj respekt a srdečné DÍKY.
Pokud potřebujete pomoci a pomoci si, toto je to správné telefonní číslo.
Člověk udělá v životě mnoho špatných rozhodnutí, tím dalším by však bylo váhat či odsouvat kontaktovat tohoto odborníka.

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč hypnóza

Proměnil můj život a pomohl mi z toho, s čím si nikdo nevěděl rady. Hned po první návštěvě jsem se cítila lépe.

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč Jiný

Měla jsem dlouhodobý problém. Hodně dlouho jsem se odhodlávala ho řešit. Jednoho dne jsem si našla na internetu kontakt na pana Krpouna. Dnes vím, že jsem udělala dobře. Diky jeho pomoci, jdu vecer v klidu spat a rano se citim dobre. Jsem vdecna, ze me nekdo dokazal pochopit, poradit mi. Za to moc dekuju. A pokud bych v budoucnosti mela problem, vim na koho se muzu obratit.

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč Jiný

Vynikající odborník s lidským přístupem. Každá návštěva byla přínosná. Velice mi pomohl. Mohu jen doporučit.

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč psychoterapie

Pana Dr. Krpouna jsem kontaktovala z důvodu silnych úzkostí po těžké nemoci. Potřebovala jsem pomoc. Na terapie jsem chodila zhruba 2 měsíce. Pan doktor je velmi empatický, příjemný a ochotný. Kdybych se měla rozhodnout znovu, opět bych se na p. Krpouna obrátila. Pokud jde o cenu, byla jsem ochotná částku obětovat. Tato investice se mi velmi vyplatila a ničeho nelituji. Tímto bych ráda za všechny sezení chtěla poděkovat.. :)

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč individuální psychoterapie

První psycholog, co mému synovy pomohl s psychickým kašlem. Je to celkem nedávno, co jsme u Vás skončili terapii našeho Aldy. U odborníků na svém místě je jedno, jaká je jejich cena. Dopředu jsme ji znali a ničeho nelitujem.
Moc Vám pane doktore děkujem. Renča a malý Aleš

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč psychologické poradenství

Oceňuji naprosto profesionální a přátelský přístup tohoto psychoterapeuta. Každá návštěva byla velmi přínosná. Nejzajímavější pro mě bylo zjištění, že můj problém má příčinu úplně v něčem jiném, než jsem předpokládala. Určitě se vyplatí návštěva i z preventivních důvodů, než se problém plně vyvine.

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč psychologické poradenství

Veřejně není uvedena hodinová sazba, když jsem se na ni několikrát ptal odpověď jsem nedostal. Sazbu jsme se dozvěděl na konci hodinového sezení kdy mi bylo naúčtováno 2,5 násobek ceny, kterou aktuálně platím v Brně. Kdybych znal tyto podmínky dopředu, schůzky se nezúčastním a vyhnu se nepříjemné zkušenosti.

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč psychologické poradenství

Profesionální přístup, pan doktor klidný, vše poctivě vysvětlí.
Neměla jsem žádné příliš vážné problémy. Jen sem tam migréna, bolesti zad a celková únava, která mi vždycky nabourala celý několikadenní harmonogram. V podstatě mi pan doktor řekl to, co už mi říkali i jiní, ale za to velmi podrobně a srozumitelným způsobem, díky kterému jsem to konečně dokázala pochopit. Co je ale asi nejdůležitější, že mi byl narozdíl od všech jiných doktorů schopný podrobně popsat a navrhnout postup terapie, způsob řešení a změnu stylu mého života. Tak, aby to bylo v mých silách, a zároveň to stále bylo účinné a reálné. Pan doktor mi vůbec necpal, že tam musím přijít znova, naopak, dal mi jasně najevo, že je to na mém rozhodnutí a vůbec nemusím pokračovat. Za to má u mě také nejedno plus. Takže za mě velká spokojenost.
Za všechno, co jste pro mě pane doktore udělal, se ráda veřejně podepíšu. A všem doporučuju, aby se sebou i po letech trápení konečně začali něco dělat. Stojí to za to.

Julie Kovářová z Třebíče