Zdeněk Kovář, zubař Praha

Zubař

náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3, Praha
Praktický lékař - stomatolog

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Na zákrok jsem bylaobjednaná mezi 7. a 8. hodinou, přišla jsem v 7.15 a pan doktor v 7.45. V 10.00 jsem se dostala na řadu, ale dostala jsem pouze anestetikum a byla jsem usazena zpět do čekárny, kde jsem přes dokořán otevřené dveře pozorovala zákroky na jiných pacientech. Teprve v 11.00 započal zákrok.

Pan doktor i sestry při zákroku na mě i na jiných pacientech neustále přecházeli do vedlejší místnosti, kde vyřizovali telefony a jinou agendu, ale po celou dobu měli na sobě jedny rukavice, aniž by cítili potřebu je před sáhnutím na nesterilzovaný předmět sejmout. Pan doktor bohužel nakonec plánovaný zákrok neodokončil, neboť kamsi spěchal, snad na oběd.

Byla jsem k MUDr. Kovářovi poslána na extrakci všech osmiček. Osmičky jsem neměla vůbec vyklubané, takže mě objednali rovnou na sál (RTG mi udělali chvíli co jsem přišla, ale na objednání jsem čekala 2,5hod, protože tam zrovna nebyla sestřička). Zuby šly ven na třikrát. Zvláštní je, že když pan doktor operuje a něco mu nejde, tak u toho podupává vztekle nohou a nadává jak špaček. Vypreparování toho nejhoršího zubu trvalo hodinu a půl. Museli mi odvrtávat kost... A pan doktor nadávál, že moc sliním (věřte, že kdybych to dokázala, tak nesliním vůbec) a že se bojím tlaku (bolelo to jak čert, tlaku jsem se nebála).
Při kontrolách, které jsem absolvovala opravdu hodněkrát, vzhledem k tomu, že se mi dostala po dvou operacích do ran infekce, mě překvapilo, že jsem vždy panu doktorovi musela já, jakožto pacient hlásit, co jsme dělali za zákrok. Podívat se do karty pravděpodobně nepatří k jeho zvykům. Po druhé, když jsem dostala zánět, mi do dolní rány dal pan doktor dren. Když měl vyndat stehy, tak prohlásil, že tam nejsou, že je roztahal tím drenem. Přesto, že to kontroloval na dvou prohlídkách mě skutečně překvapilo, když jsem si měsíc po operaci našla v ráně zapomenutý steh.
Zpalaťbůh mám již všechny operace za sebou. Kdybych ale opravdu potřebovala nějaký stomatochirurgický zákrok, na tuto zubní ordinaci se již ROZHODNĚ neobrátím.

S takovýmto přístupem jsem se už dlouho nesetkala. Moje blbost, že už po prvních impulzech jsem nevzala nohy na ramena. Sestřičky docela příjemné, ale bohužel tam byl zmatek tak pobíhaly sem a tam, pak nešel rentgen ..... Neustále něco žvýkající pan doktor mě bez vyzvání do ordinace kontoloval osmičky na chodbě v čekárničce kde čekali další pacienti!!!!!!!!
S větou tam nic neuvidím objendejte ji na zákrok, já se pak kouknu na snímku mě dostal do šoku......
Dále nemá cenu nic psát asi si každý musí okouknout sám, ale rozhodně nedoporučuji.