MUDr. Zdeněk Kovář

Praktický lékař - stomatolog
náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Na základě recenzí a vzdálenosti Mudr Zdeněk Kovář mnou vybrán k trhání prasklé sedmičky.
Sestra skvělá, milá, i když rázná, pan doktor milý, skvělý, šikovný a rychlý. Vše podrobně vysvětlil před zákrokem i po zákroku,všechny otázky zodpověděl, doporučil dle rentgenu, který si udělal další kroky, které by se měly udělat.
Co bych vyzdvihla je to, že je jeden z mála, který zub vytrhl na zdravotní pojišťovnu. Jinde by mě to stálo 1200 Kč za to samé!!
Jsem velmi spokojená a tohoto zubního lékaře dále DOPORUČUJI !!!!

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

K pani doktorovi mě poslala má paní zubařka na vytržení dolních osmiček, vše bylo rychlé a bezbolestné. Nic mi neoteklo ani nebolelo. Za týden jsem přišla na vyndání stehů a na trhání druhé osmičky, která se zahojila také dobře. Po takovém přístupu jsem se s panem doktorem ještě dohodla na opravě předních zubů (chtěla jsem jít na fasety, ale to mi bylo velmi rychle rozmluveno). No teď mám zuby krásné a jsem moc spokojená. Zatím nejlepší zubařský přístup, který jsem kdy zažila! Určitě bych neváhala sem zajít znovu, všem doporučuji.

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Dnes jsem tam byl, nechal jsem si vzít pravou horní a dolní osmičku, moje zubařka tam ty osmičky už asi nemohla vidět :-D
Doporučila mě k panu Kovářovi. Po přečtení recenzí tady jsem byl o moc klidnější :-) Sestra přátelská, doktor si mezitím řešil něco vedle, pak přišel za mnou, napíchal spodek, odešel, sestra připravila druhou injekci, pak doktor zas přišel, napíchal hořejšek a zase odešel. Celkem vtipné mi to přišlo. Pak nakonec přišel, chopil se vybavení, horní šla celkem dobře. U té dolní si asi celkem zacvičil, ale bylo vidět, že se to snaží vyndat opatrně a co nejšetrněji. Nakonec vylezla i ta spodní. Omyl se a byl zas pryč. Je to roztržitý pán, ale byl milý :-) Odbornost se pozná tak, že mi teď skoro hodin po zákroku pusa stále bolí v mezích a brufen jsem si vzal jen jeden. Čekal jsem horečku, v puse dva krátery a bolest nesnesitelnou, ale akorát mě bolí pant a jinak je to v pohodě. Na ty zbývající dvě osmičky si určitě časem zajdu zase sem.

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Pan doktor mi rval osmicku, moje prvni. Ordinace je takovej pruchodak, kolem se porat neco deje. Cekal jsem nejakej uvod, nejake planovani zakroku, ale bylo to bez uvodu a bez planovani. V podstate prvni se celisti dotkla injekce a pak uz jen dlato a kleste. Tahani za hlavu, parkrat obligatni "do `hyzdi`" a hotovo - asi 20min. Jakoby mi trhal zub doma v obyvaku po navratu z prochazky se psem. Nenapada mne nic, co by se dalo udelat lip, ale asi chapu, ze nekoho muze takovy pristup zaskocit. Mate-li radi "americke" doktory v kravatach, asi to bude pro vas nezvyk. Mne to vyhovovalo, bylo to rychle vyrizene a v tom, snad i zamernem "chaosu", si ani poradne neuvedomite, ze se neco deje a mate to za sebou. Zajdu sem i na dalsi rvani.

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Návštěva pana doktora byla za účelem vytržení osmičky. Pan doktor a jeho tým je naprosto profesionální a lidský. Proběhlo to rychle a bez problémů a než jsem se stačila vzpamatovat byl zub venku. Bylo to moje druhé trhání v této ordinace a nemohu si na nic stěžovat. Perfektní.

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Bolest osmiček

Dostala jsem kontakt na pana doktora Z.K. že je to skvělí doktor a že má skvělí přístup k pacientům. Můžu jen souhlasit hned druhý den po zavolání mi dal termín hned na ráno. A za pomoci sestřiček a paní doktorky mi trhaly 2 osmičky . Přesto že se zubařů bojím tak k tomuhle se budu ráda vracet . Přístup sestřiček i pana doktora vážně dokonalý milý,hodný,uklidňující povzbudivý . Kéž by takových doktorů a sestřiček bylo více :) P.B.

Umístění: Praktický lékař - stomatolog chirurgická extrakce zubu

Lepšího zubaře a lékaře jsem nikdy nepotkala. Pan doktor je úžasný clovek, kterému velice děkuji. Dnes to bylo poprve, kdy návštěva zubní ordinace pro mě nebyla takové trauma. Navíc má úžasné kolegy - lékaře i sestřičky. Všichni neuvěřitelně milý. Moc a moc dekuji

Umístění: jiné místo poradenrtoza

Pan doktor je ČLOVĚK odborník. Všichni zubaři, kteří nezvládají profesi, pacienty tam posílají. Proto se občas čeká, má toho moc, ale je laskavý nikoho neodmítne, UMÍ. Cornelius Tacitus sine ira et studio (bez hněvu a zaujetí).
Eva Vinšová (Evík)

Byla jsem na trhání spodní osmičky, mírně vylezlé, se zahnutymi kořeny, se zánětem a téměř s panickou hrůzou. Pan doktor byl skvělý, můj zub až tak ne. Věřím, že kdyby nebyl můj zákrok tak komplikovaný, vše by proběhlo hladce a bezbolestně. Pan doktor byl úžasný, hrozně hodný, milý, srdečný. Bylo vidět, že ví, co dělá. On i sestra se mě stále snažili uklidnit, když mě něco bolelo, pan doktor přidal injekci. Kdybych přišla bez zánětu, anestezie by fungovala lépe, takže trhání neodkládejte!!!

U doktora jsem byla na dolní pravou osmičku, která byla v kosti. Byla jsem strachy roztřepaná. Nechala jsem si dát rajský plyn a bylo to lepší, pan Kovář uklidňoval slovy žížalko a kulíšku. Skvělý lidský přístup a upřímnost, vše vysvětlí. I když jsem byla objednaná na konkrétní hodinu, trvalo cca 1,5h než jsem si šla lehnout.