Zdeněk Kopečný, ortoped Praha

Lípová 9/477, Praha
Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Něco tak sprostého , jak se zachoval pan Kopečný , k mé mamince pani Kindlové, která nemůže chodit a byla hospitalizována v nemocnici v Berouně s tím že počká na lůžkovém interním odd. s tím že za čtyři dny až bude pan Kopečný ordinovat ,slíbil všem doktorům na interně že moji maminku přijme na ošetření udělal to že maminku nechal čekat na interně pět hodin sedět na židli .a když si ji po čtyřech dnech a pěti hodin čekání na slíbené ošetření , před ní zabouchl dveře s tím že jede domu.

Také já mám zkušenost s panem doktorem Kopečným. V prosinci 2011 jsem u něj byla v Motole na artroskopii kyčle. Je to už téměř půl roku, stále kulhám, noha mě bolí a pan doktor dokáže pouze natáhnout ruku pro peníze. Odešla jsem jinam, můj stav se začíná lepšit a doktora Kopečného rozhodně nikomu nedoporučím.

Mám s panem doktorem zajímavou zkušenost.Když jsem byla asi dva měsíce objednána na vyšetření do ambulance ve FN Motol, nebyl přítomen, nikdo se neomluvil za můj čas, neměli ani náhradní termín.Ale bylo možné dohodnout návštěvu v jeho soukromé ordinaci za úplatu. Tak to mi přišlo neseriózní a našla jsem si ortopeda jiného.

Mám ty samé zkušenosti, přes protekci jsem se dostala k panu doktorovi, vše OK , až na to, že jsem zjistila ( pochopitelně pozdě) , že jsem dala málo. Nicméně, pan doktor mi artroskopii udělal ( údajně v rámci neodkladné péče) perfektně , to opravdu mohu říct, ale následovně mně převedl do své soukromé ordinace , a tam to začalo! Po čtyřech stáních jsem už opravdu neměla sílu do něj cpát další peníze , a tak jsem se tiše vytratila.