MUDr. Zdeněk Kopečný

Lípová 9/477, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Rehabilitační nemocnice Beroun Jiný

Naprosto profesionální přístup. Operace chrupavky.

Umístění: Rehabilitační nemocnice Beroun Plastika předního krizového vazu

Pan Dr.Kopečný je opravdu jeden s nejlepších ortopedu v čr dělal mi dvě plastiky předního křížoveho vazu
První plastika přišla v roce 2016 operace proběhla v nemocnici v Berouně...
Nadmíru sem s nemocnici spokojen patří mezi Top v ČR..
Po celkovém uzdravení cca 10,měsícu
sem začal opět hrát fotbal všechno bylo super koleno dělalo to co mělo a já byl zas spokojený.
Bohužel v únoru 2019" po náročném sportovním období sem si přední křížový váz opět urval a poškodil si meniskus po šílených bolestech sem zašel za panem doktorem a byl sem opět překvapen s rychlím vyřízením magnetické rezonance s dalšími rentgeny"
Mě čekala další replastika vazu s atroskopií menisků, která se uskutečníla 8.10.2019..
( Opět nadmíru spokojen v rehabilitačním centru v Berouně
Pán doktor odvedl opět skvělou práci
A to bez jediného haliře!!!!! (Kdybych měl milion korun tak bych vám ho dal ????...
(Pane Doktore moc vám děkuji ste pro mě zachránce ???? D.R.

Naprostá spokojenost, byla jsem před rokem na operaci (nový přední křížový vaz v koleni + meniskus). Nelituji vůbec ničeho ba naopak při jakékoliv podobné komplikaci bych se k panu doktorovi vrátila. Nemám jediný problém, operace v Berouně mi vůbec nevadila, nejlepší luxus co jsem v ČR v nemocnici zažila (super sestřičky, přístup super, celkem kvalitní strava...) a že mě dovezli i domů a nemusela jsem shánět nikoho na odvoz bylo neskutečný překvapení. A že se u pana doktora platí? No a co? Radši si zaplatím a budu fungovat normálně bez jediného problému, než pajdat díky packalům. Vždy mi lékaři tvrdili nelze, nejde apod., u pana Kopečného to tak nebylo a ještě jednou mu patří moje VELKÉ DÍKY!!!!

Profesionální a přitom lidský přístup. Po letitých zkušenostech ze státních i soukromých ortopediích (letité problémy s koleny po sportu a operace menisků) tu větší operaci (endoproteza) dle jeho doporučení určitě od pana Dr. Kopečného.
Ten rozdíl mezi využitím soukromé a státní ambulance (problém zdravotnictví) : po akutních bolestech v listopadu mi ortopedické odd kliniky, kam chodím, nabídli nejbližší termín v únoru .... Nyní po všech vyšetřeních (MRI, RTG) asi budu v té době již po operaci a běžná chůze i spánek bude lepší ....
JP

Stachová,31.10 2015 K doktoru Kopečnému chodím od roku 2005 .Vůbec se divim,že mě vzal !Napravovat něco co někdo pokaziil.Věřím, ze mi dá pravé koleno dohromady a pak se koukne na to druhé. Panu doktorovi Kopečnému patří velké poděkování za jeho práci a jednání.

Něco tak sprostého , jak se zachoval pan Kopečný , k mé mamince pani Kindlové, která nemůže chodit a byla hospitalizována v nemocnici v Berouně s tím že počká na lůžkovém interním odd. s tím že za čtyři dny až bude pan Kopečný ordinovat ,slíbil všem doktorům na interně že moji maminku přijme na ošetření udělal to že maminku nechal čekat na interně pět hodin sedět na židli .a když si ji po čtyřech dnech a pěti hodin čekání na slíbené ošetření , před ní zabouchl dveře s tím že jede domu.

Pan doktor je opravdu vyborny ortoped. Po navsteve nekolika ortopedu mi az on ve 33 letech zjistil pricinu problemu s koleny. U tech ostatnich jsem byla proste zdrava a jen si neco vymyslela. Pan doktor je opravdu ortopedicka spicka. Uz jsem po artroskopii u nej v Beroune a dale se rada sverim do jeho rukou. Jinam uz bych nesla.

Pan doktor je ten nejlepší z nejlepších!! Je to člověk se srdcem na pravém místě a dar na uzdravování má od boha. Pan doktor je velmi ochotný jde mu jenom o zdravý pacienta. Jestli nějaká potrhlá ženská píše, že nikdy k tomuto lékaři chodit nebude tak to jí upřimně lituji!!!!
Martin Lev

Já se k tomuto lékaři dostala přes svého sportovního lékaře. Doporučil mi ho, že je prý co se týká ramene, jeden z nejlepších v republice. U nás v nemocnici mi po úraze na kole řekli, že mám rameno jen naražené a předepsali rehábku, že to mám rozhýbat. Když po rehábce se hybnost a bolestivost ramene nezlepšila, uzavřeli to se mnou, že to prostě musím rozhýbat. Žádné další vyšetření, jen opět renrgen. Navštívila jsem tedy zase přes jiného známého sportovního lékaře, který mi nechal napsat magnetickou resonanci a hle, konečně jsem se dozvěděla co s ramenem mám. Dále mě doporučil k MUDr. Kopečnému, který vlastně cca za týden mě objednal na artroskopii do Berouna. Díky za to, že ještě takovýhle doktoři existují a není jim lhostejné zdraví pacientů. Teď mám cca měsíc a půl po artroskopii a rameno začínám rozhýbávat. A upřímně, nelituji toho, že pokaždé platím v jeho ordinaci docela velké peníze. Je to mé rozhodnutí a při představě, že jsem chodila do nemocnice, kde jsem taktéž platila, byť o dost méně, ale de facto jen za pozdrav. Raději si připlatím za zdraví.

Také já mám zkušenost s panem doktorem Kopečným. V prosinci 2011 jsem u něj byla v Motole na artroskopii kyčle. Je to už téměř půl roku, stále kulhám, noha mě bolí a pan doktor dokáže pouze natáhnout ruku pro peníze. Odešla jsem jinam, můj stav se začíná lepšit a doktora Kopečného rozhodně nikomu nedoporučím.