Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Zborovská 1245, Hranice
Ordinace klinické psychologie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
Prostějov
Trávnická 2

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Chodila jsem k mgr. Kolaříkovi se synem. Mám jenom ty nejlepší zkušenosti. Synovi i mně velmi pomohl. Martina

Po předchozích příspěvcích jsme přemýšleli zda pana magistra navštívit. Můžeme s klidem říci, že vše proběhlo na profesionální úrovni. Pokud by jsme měli příště další problém, určitě pana magistra opět navštívíme.

Byl jsem s přístupem velmi spokojen, Mgr.Kolařík má výborný přehled i o právních záležitostech především v oblasti péče o děti. Jeho přístup je přímý a poskytl mi jasné a přesné informace. Osobně mě velmi podpořil. Děkuji A.H.

Odborník na svém místě. Záporné komentáře si vysvětluji snad tím že lidi mají raději mazání medu kolem huby, než upřímné jednání. Vřele doporučuji!!!

Z komentářů,které se zde vyskytují si říkám, zda jsem vůbec chodila ke stejnému psychologovi.Mgr.Kolaříka jsem navštěvovala velmi často,chodila jsem k němu na terapii po dobu cca 4 let a za tu dobu jsem neměla nejmenší problém a byla jsem s ním nadmíru spokojená. Snažil se mi pomoct tak, jak nejvíc mohl a šlo to. Podle mě je skutečným odborníkem a pořád na něj ráda vzpomínám i přes to, že to jsou již 3 roky, co má terapie byla ukončena a nejsem s ním již v kontaktu.A k tomu říkání věcí na rovinu-podle mě je to dobře, vždyť od toho tam je-aby dal klientům možnost zpětné vazby a náhledu na celou situaci. Pravda se často přijímá těžko,zvláště pokud jde o poukázání na věci, které jsou jedinci nepříjemné a nechce si je přiznat.Potom chápu, že je přirozené hledat chybu v tom,kdo mi tu nepříjemnost řekl a ne sám v sobě.Počet negativních komentářů dále přisuzuji tomu, že Mgr. Kolařík vypracovává spoustu posudků k soudu, tak může být trnem v oku pro mnoho jedinců, na které vypracoval posudek, ktery se jim nelíbil.Ne proto, že by byl zcestný a neodborný, ale právě naopak - zcela přesně je charakteristikoval, což mohlo být pro ně u soudu k neprospěchu. Lidé ale obecně mají schopnost kritizovat a nadávat, ale ppokud jde o pozitivní ohlasy, tak ty se již tolik nešíří - to má přece v popisu práce být odborníkem.Já jsem byla moc spokojená a a velmi mi pomohl, abych uměla problémy řešit.Psycholog totiž není od toho (jak si většina lidí bohužel myslí), že to za vás celé vyřeší a vas to nebude stát žádné úsilí a budete pouze v pasivní roli.Je tu od toho, aby ukázal cestu, poradil na ní, poskytl zpětnou vazbu,náhled na situaci, pomohl uvědomovat si pocity a povzbudit, ale to hlavní je jen a jen na nás.Pokud toto někdo nepochopí, tak bude zklamán i kdyby navštěvoval terapie u nejlepšího z nejlepších.....Ještě jednou mu děkuji....

S panem psychologem mám velmi doboru zkušenost. Pomohl mně s dětmi, tak jak dosud nikdo. To, že je přímý a věci říká na rovinu, mně právě imponuje. Ty komentáře určitě psali lidé, kterým pan psycholog řekl pravdu.

vy jste moc dobry psycholog

Empatický, upřímný, ale zapomíná, že pracuje s nemocnými lidmi. Trochu více taktu by určitě pomohlo