Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Zborovská 1245, Hranice
Ordinace klinické psychologie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
Prostějov
Trávnická 2

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nepříjemné a arogantní chování. Nerozumím tomu, jak v takovém oboru může pracovat člověk s takovým přístupem.
K takovému "odborníkovi" nikdy více.

Při návštěvě psychologa, kam jdu "žádat o radu" jak řešit problém, se kterým si nevím rady, očekávám milé, vstřícné a příjemné jednání. Očekávám že po společné konzultaci dojdeme k chybám, které dělám a tento odborník mi pomůže najít způsob jak problém řešit, jak se k dané věci postavit apod.
Musím ale konstatovat, že jsem se u žádného lékaře nikdy necítila tak nepříjemně . Že mě upozorní na chyby, které dělám ve své komunikaci bych brala jako přínos pokud by on sám se nechoval arogantně, nepříjemně a doslova na mě neřval. Nikdy sem se s podobně nepříjemným lékařem (navíc lékařem který pracuje s lidmi duševně nemocnými,labilními ap) nesetkala. Nikdy více.

Chodila jsem k němu před rokem s dcerou, která začala kouřit trávu a chytla se feťáka, který by mohl být její otec. Místo toho, aby se zabýval tím proč to vzniklo, co ji vedlo k tomu, aby začala s trávou, atd., vyjel na mě, že své dceři nerozumím a dával vinu mě.
Tohoto psychologa, kdyby byl jediný na světě už nikdy!!!!!!!

Chodila jsem k panu psychologovi 4 měsíce, vůbec neumí naslouchat nebyla v podstatě ani možnost popsat jaký problém mám. Když se mu s problémem svěřuji jenom vše shazuje, nepomůže a dává mi najevo jako že jsem hloupá holka zabývající se blbostma. Když jsem mu řekla že bych byla ráda kdyby mi udělal takové ty testy ohledně vhodného budoucího povolání pořád jenom říkal že na to mám ještě dost času nakonec jsme se domluvil že mám zavolat ale už tam nepůjdu....

Za dobu co jsem tam chodila jsme nevyřešili nic! Nenaslouchá, vysmívá se problémům a shazuje je. Rozhodně nedoporučuji!

Velmi spatný psycholog.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.