Zdeněk Jelínek, kardiolog Brno

MUDr. Zdeněk Jelínek

Kardiolog Více

Černopolní 3, Brno
Kardiologická ambulance

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Příjemný a sympatický doktor. Šla jsem tam v 21. týdnu těhotenství na srdíčko prtěte. Vyšetření proběhlo snad do pěti minut, vše v cajku samozřejmě. Sestřička byla usměvavá a vstřícná Ordinace, čekárna, toalety, celé prostředí je takové malé ale útulné. Spokojenost.

Pan doktor Jelínek má v péči mého skoro 17 letého syna již několik let. Při každé kontrole je velice příjemný, všechno nám vysvětlí. A stejně tak i jeho sestřička.. Neměnili by jsme.

Moc se těším červen a Pana doktora zase uvidím.

Pan doktor je velmi vstřícný a pečlivý. Má lidský, klidný přístup. Dodržuje časy, na které jsou pacienti objednaní, což jinde zdaleka není samozřejmostí. Velice ráda jsem k němu přešla z jiného zdravotnického zařízení a byla jsem jak "jiříkově vidění". Co je zde samozřejmostí, jinde bylo na obtíž. Mohu jen doporučit. Příznivé atmosféře jistě napomáhá i milá sestřička.

pan doltor Jelínek je prostě nejlepší

Naprosty profesional, velka spokojenost

Pan doktor je velice příjemný. Velmi oceňuji, že mi vše podrobně vysvětlil.

K panu doktorovi jsem chodila už jako těhotná, hlídal srdeční vadu u mimča v bříšku. Vždy je velmi příjemný, na všechny otázky obětavě odpověděl a všechno vysvětlil. Nyní má v péči syna i dál, i když k němu chodíme jen 1x ročně. Moc ho doporučuji. Je fajn. Sestřička je vždy příjemná a milá.

K panu Jelínkovi chodím už dlouhou dobu. I když už jsem překročila hranici 15ti let, tak si mě nechal ve své péči. Moc milý. Doporučuji

Zatím jsme byli u tohoto lékaře jen jednou , a líbil se mi jeho přístup k dětem, i když mohl by být věcnější. Moc jsme se od něj nedověděli.....chválíme jeho sestřičku, příjemná a sympatická. Za půl roku máme kontrlu, tak uvidíme...napíši víc :-)