Gynekologická ambulance
Ukrajinská 11/980, Praha

K panu doktorovi chodím už patnáct let a neměnila bych.Dvě těhotenství díky jeho péči skvěle zvládnuté.Jedno dokonce v cizině,kam mi i zavolal a radil mi když jsem měla komplikace..Takže můj názor-kéž by byli všichni takový profíci se super přístupem!:-)

K panu doktorovi chodím už přes 10 let. Nejprve jsem si jen nechávala předepisovat antikoncepci, nyní jsem tam docházela v souvislosti s těhotenstvím. Pan doktor je velice pečlivý, příjemný. Všechny sestřičky byly také velice příjemné.

Vždycky, když čtu tyto stránky, říkám si, jak je možné, že jeden doktor má tolik pozitivních hodnocení a pak pár silně negativních. A definitivně se mezi ty negativní zařazuji i já. Jsem poprvé těhotná a s dosavadním gynekologem jsem rozhodně spokojená nebyla, dělal jasné odborné chyby. Nicméně nebylo to natolik závažné, dítěti nešlo o život a pravděpodobně je zdravé - není to jediný doktor, který ho v těhotenství viděl... Přesto jsem se rozhodla po porodu gynekologa rozhodně změnit. Dr. Zdeněk mi byl doporučen, tudíž jsem se jela podívat, jak to na poliklinice vypadá, jestli se tam dostanu s kočárkem atd. Náhodou zrovna byly ordinační hodiny, v čekárně nikdo. Zaklepala jsem a otevřel mi doktor. Pozdravila jsem a zeptala se, jestli bere nové pacienty. Podíval se asi víc na moje břicho (v 8. měsíci) než na mě a prohlásil že ne. A začal plácat něco o tom, že nebude pražským gynekologům přebírat pacienty. Ujistila jsem ho, že po mých zkušenostech s předchozím gynekologa změním bez ohledu na to, co mi on řekne, takže na falešnou morálku "držím s kolegy" to určitě svádět nemůže. Nakonec jediné, co ho zajímalo, bylo ke komu teď chodím - vždycky je důležité vědět, koho z kolegů lze pomluvit, že? Bohužel nemohu říct nic jiného než že na mě pan doktor zapůsobil jako obyčejný zbabělec a ani nadále nemám zájem k někomu takovému chodit.

Pan doktor je velice pečlivý a profesionální. Vzhledem k tomu, že jsem měla dříve velise negativní a otřesné zkušenosti s jiným gynekologem, mohu tohoto doktora jen doporučit!

K panu doktorovi Zdeňkovi jsem začala nedávno chodit a je opravdu zodpovědný, je vidět dlouholetá praxe a je velmi milý. Cítím, že jsem v dobrých rukách, sestřička je opravdu super zlatá :-)

Pan doktor je velmi příjemný, milý a má skvělou sestřičku. Za mě doporučuji.

Velice spokojena,vřele doporučuji

K panu doktorovi chodím několik let, je příjemný, nevlezlý a ochotný, prohodí pár slov, má přehled, nic nevnucuje, při začátku braní antikoncepce vždy znovu vysvětlí pro a proti.
Zkušenost mám ale jen z běžných prohlídek, ne s těhotenstvím či složiějšími problémy.

Velmi dobrý přístup.

Pana doktora mi doporučila známa a jsem velmi spokojena se vším .