Krkonošská 350, Tanvald
Odborný oční lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

2.5

Nemyslím si, že je normální, že oční lékař není schopen změřit správně dioptrie. Kdybych si dioptrie odhadla doma sama, možná bych se trefila lépe. Nejsem zdaleka jediná, kdo má s panem doktorem tento problém. K panu doktorovi už znovu nepůjdu a rozhodně ho nedoporučuji.

Hodný a ochotný lékař, chodím k němu 8 let a nemůžu si ho vynachválit.

nemám dobré zkušenosti..špatně změřené dioptrie..měsíc léčené ječné zrno..neuspěšně,,,
já nemužu doporučit,,

Tak jsem si myslel, že mám výborného oftalmologa, ale spletl jsem se. Díky Dr.Hniličkovi jsem málem přišel o oko. Přitom jen stačilo nedávat přednost vlastní ješitnosti a poslat svého pacienta včas na laserové ošetření. Takhle jsem skončil pod kudlou a s natrženou sítnicí, pooperační komplikace: šedý zákal. Jak jsem šťastný....

Tenhle člověk za to, jak "léčí", by měl jít sedět (nebo aspoň tučnou pokutu).

Předepsal mi špatné brýle. Když jsem si stěžovala, že s nima špatně vidím, tak mě řekl, že silnější nepotřebuji. Problém je v tom, že "pan doktor" neodhalil, že trpím astigmatismem a potřebuju cylindrické čočky.

Ještě, že jsem šla někam jinam.

Chodím k tomuto lékaři již 15 let a doposud jsem neměl jakýkoliv problém. Pan doktor mě vždy pečlivě a profesionálně vyšetřil, předepsané dioptrie odpovídaly mým potřebám. Spokojenost a doporučuji.

Bohužel s tímto panem doktorem nemám dobré zkušenosti. Stále mi hnisalo oko, bohužel mi nedokázal pomoci, dával mi kapky, které nazabírali, léčba zbytečná.

vph doktor.ochotný a poradí můžu doporučit

Příjemný,ochotný,pacientovi se maximálně věnuje,důkladně vyšetří.Mohu doporučit.

velmi ochotný lékař