Spojených národů 3022, Dvůr Králové nad Labem

Privátní gynekologicko-porodnická ambulance, ambulance dětské gynekologie. Soudní znalec v oboru gynekologie a porodnictví, dětská gynekologie. 4D ult...

• gynekologie a porodnictví
  • dětská gynekologie

Jsem z Jaroměře obe gynekoložky jsem vyzkoušela - hruza-Ale co se tyká pana doktora Havla nemam co vytknout .Super přístup ochota proste jen samy superlativy.Profesional každym coulem

Jediný lékař, kterého ráda navštěvuji! Je prostě kapacita! Počet žen, co k němu chodí je toho důkazem. Já si tam ráda dojedu. A to Jsem od Hradce Králové.

Nejlepší lékař jakého znám...vždy mi pomůže a vůbec se u něho necítím jako u lékaře.Takových lékařů jako je on by mělo být více,hlavně v Trutnově.

Chodila jsem na gyndu do Trutnova,když jsem řekla že bychtěla otěhotnět tak mi vubec nepomohly,pořád jsem se léčila ze záněty atd.Moje Mamka mě přemluvila abych sní jezdila do Dvora k Panoj Havloj,a ten my pomohl šla jsem na zákrok,operoval mě sám,a 2.měsícu jsem otěhotnila,a porodila jsem holčičku,když ji byly 2.roky tak jsem chtěla druhy miminko,řekla jsem to Panoj Havloj a on mě pomohl,a teď jí jsou 3 roky a mám druhou holčičku.A zato vděčim Panoj Zdenkovi Havlovi.

Pečlivý,před několika lety mě operoval,od té doby bez problému.Ochotný a vstřícný.

K lékaři člověk nechodí zrovna z plezíru. O to příjemnější je, když se pak v ordinaci setkáte s milým, příjemným člověkem a výborným lékařem. A že je naplněná čekárna, to také o něčem svědčí, i když to třeba není až tak příjemné. Z mé strany plný počet hvězdiček.

Je velmi vnímavý a milý, jsem s ním naprosto zpokojena...

Já si nemohu stěžovat. Mě se na něm líbí, že je tak pozorný, snaží se pomoci s jakýmkoli problémem a nic nezanechá náhodě. Mé mamce zachránil život a za to mu moc děkuji:) Je opravdu skvělý!!

je výborný

Výborný lékař! Před ním jsem ozkoušela 3 ženské lékařky a 1 gynekologa a opravdu se to nedá porovnat. Je vidět, že ho jeho práce baví a snaží se ji dělat odborně, jak dovede. Nikdo učený z nebe nespadl, ale musím říct, že s jeho přístupem a odborností jsem nad míru spokojená. Systematicky postupoval v mém případě plánovaného těhotenství, kdy se nedařilo. Od nejjednodušších věcí vyloučil možné problémy a po vyšetřeních mi doporučil laparoskopii, kterou sám odoperoval, v diagnoze se na 100 % trefil a do 2 měsíců jsem byla těhotná :o) I po celou dobu těhotenství se snažil nezanedbat jedinou věc, jakmile jsem řekla jakýkoliv problém, vždy si pro pořádek vše sám vyšetří a dotáhne do dokonalosti. Já jsem tedy spokojená. Jedině je na provozu ordinace jako takové znát velký zájem pacientek a s tím spojené naplněné čekárny. Oceňuji ale sestřičky, že to při takovém náporu s úsměvem zvládají a jsou na pacientky příjemné i v takovém provozu.

• gynekologie a porodnictví
  • dětská gynekologie