MUDr. Zdeněk Havel

Gynekolog Více

Dvůr Králové nad Labem 1 adresa

Spojených národů 3022, Dvůr Králové nad Labem

Privátní gynekologicko-porodnická ambulance, ambulance dětské gynekologie. Soudní znalec v oboru gynekologie a porodnictví, dětská gynekologie. 4D ult...

• gynekologie a porodnictví
  • dětská gynekologie

Umístění: Ordinace Jiný

Nic co by se mi nelíbilo pan doktor je slušný umí s lidmi mluvit je milý personál je jedna báseň... Od mého pubertálních ho věku nikam jinam nechodím a za jiného lékaře bych. Ho nevimenila....palec nahoru jen tak dál

Jsem z Jaroměře obe gynekoložky jsem vyzkoušela - hruza-Ale co se tyká pana doktora Havla nemam co vytknout .Super přístup ochota proste jen samy superlativy.Profesional každym coulem

Jediný lékař, kterého ráda navštěvuji! Je prostě kapacita! Počet žen, co k němu chodí je toho důkazem. Já si tam ráda dojedu. A to Jsem od Hradce Králové.

Nejlepší lékař jakého znám...vždy mi pomůže a vůbec se u něho necítím jako u lékaře.Takových lékařů jako je on by mělo být více,hlavně v Trutnově.

Chodila jsem na gyndu do Trutnova,když jsem řekla že bychtěla otěhotnět tak mi vubec nepomohly,pořád jsem se léčila ze záněty atd.Moje Mamka mě přemluvila abych sní jezdila do Dvora k Panoj Havloj,a ten my pomohl šla jsem na zákrok,operoval mě sám,a 2.měsícu jsem otěhotnila,a porodila jsem holčičku,když ji byly 2.roky tak jsem chtěla druhy miminko,řekla jsem to Panoj Havloj a on mě pomohl,a teď jí jsou 3 roky a mám druhou holčičku.A zato vděčim Panoj Zdenkovi Havlovi.

Pečlivý,před několika lety mě operoval,od té doby bez problému.Ochotný a vstřícný.

K lékaři člověk nechodí zrovna z plezíru. O to příjemnější je, když se pak v ordinaci setkáte s milým, příjemným člověkem a výborným lékařem. A že je naplněná čekárna, to také o něčem svědčí, i když to třeba není až tak příjemné. Z mé strany plný počet hvězdiček.

- velmi profesionální a hodný doktor

- bohužel, nulová organizační schopnost (to jeslti za to může on sám nebo sestry nevím)
- příklad:
těhotné jsou objednány na 9:00 - 10-15 žen stejný čas, před nimi jsou ještě "běžné" pacientky
na řadu tejdy příjdou v nejlepším případe v 10:00 s tím že poslední jde v pul jedenácté

Je velmi vnímavý a milý, jsem s ním naprosto zpokojena...

Já si nemohu stěžovat. Mě se na něm líbí, že je tak pozorný, snaží se pomoci s jakýmkoli problémem a nic nezanechá náhodě. Mé mamce zachránil život a za to mu moc děkuji:) Je opravdu skvělý!!