Dostojevského 3091, Chomutov

Pana doktora Hamouze si velmi vážím. Vždy, když mi byle zle, mi pomohl. Plně mu důvěřuji a to je pro mne velmi důležité. Kéž by takových doktorů bylo víc.

Kéž by takových lékařů bylo víc. Neznám lepšího.

Pan doktor Hamouz je velmi pečlivý a mám dobrý pocit,že je to "můj" doktor.

Pan doktor je klasa ve svém oboru. Nechápu, jak může mít i špatné hodnocení. Já jsem se ještě s nikým nesetkala, komu by nepomohl. A jestli tady někdo píše, že nedá i drahé léky, tak je pěkně na omylu. Já na jedny léky doplácela 300. A dal mi ty nejlepší co byli. Vždycky co mi dal mi pomohlo. A nikdy jsem nezažila, že by mě neprohlédl celkově, ikdyž jsem přišla jen s maličkostí. Je důkladný. Můj přítel k němu přišel poprvé a nestačil se divit, jak všemu rozumí. A hlavně byl překvapený, že si přečetl jeho dlouhý spis. Já mám svého perfektního doktora a neměnila bych. Ale bojím se co bude až jednou půjde do důchodu :(.

Neznám lepšího praktického lékaře. Nejen, že dokáže najít sám věci, které i velmi těžko hledají na sonu, ale nikdy nezapomene zajistit důležité prohlídky a tím zachrání život mnoha lidem - třeba z mé rodiny. Škoda, že má jen omezenou kapacitu, navedla bych na něj všechny své známé :-)

Pan doktor je velice pečlivý a nic nezanedbá.

velmi dobrý praktický lékař

Velmi dobrý odborník, jsem spokojen!

Zachránil život mé mamince, když jako jediný lékař zjistil její mimoděložní těhotenství....což nezvládla gynekoložka (tvrdila, že je vše v pořádku, když jí bylo hodně zle) ani další doktoři na klinice v Praze....
Proto jsem se k němu také přihlásila... a od gynekoložky se odhlásím, jelikož docházím k té samé :(

Vždy pomůže. Když to není v jeho silách pošle k odborníkovi. Dokonce pacientovi sám dohodne u odborníka konzultaci.