Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Pan doktor je skvělý. Žiju v Liberci ale nelituju cestování do jeho ordinace v Ústí nad Labem. Vždy vše dopodrobna vysvětlí, nahlíží na člověka komplexně, snaží se najít optimální řešení problémů. Neskutečně lidský a milý člověk a vůbec se nedivím, že má už několik let stop stav. Opravdu odborník na svém místě :)

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. kolonoskopie

Je mi 65 let a pana doktora znám jako pacient už asi 12 let. Je to nejfantastičtější lékař, kterého jsem za svůj život poznal. Jeho přístup k pacientovi je vynikající, výjimečný. Pane doktore, díky !!

W
Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. vyšetření

Vyjímečný lékař .Nedá se popsat ani slovy .Příjemný .Ve svém oboru profesionální.Doporučuji .Źádného vyšetření u pana doktora se neobávám.Děkuji za jeho milý přístup.

Je to výborný lékař a neznám člověka,který by si stěžoval. Ve svém oborou je opravdový profesionál Jindřich Hossinger

Pan MUDr.Z.Grosman je lékař vynikající a zcela výjimečný. Je to ten nejlepší lékař jakého jsem si mohla vybrat. U lékaře jeho formátu jsem vysokou profesionalitu v oboru předpokládala a ta se opakovaně i potvrdila. Co však je nad očekávání a není samozřejmé, je jeho lidský a laskavý přístup s maximální dávkou empatie. Tak hluboce jsem dojata tím, jaký lidský rozměr dává jako lékař své práci. Jsem ráda, že ve své nemoci mohu být pod jeho kontrolou, protože má mou velkou důvěru. PANE DOKTORE, díky za Vaši péči, děkuji též sestře Daně Śimákové. S úctou pacientka Marta Stejskalová

Jde o lékaře, který je profesionálem ve svém oboru.Má lidský přístup a hodně mluví s pacienty. Jen více takových lékařů.

Ano o panu doktorovi nelze napsan nic jiného, než jen samou chválu, kterou si plným právem zaslouží. Je skvělý, jěště jsem se s takovým doktorem za svůj život nesetkala. Udělá důkladné vyšetření aby se nic nezanedbalo a má zájem přijít na příčinu potíží. Je velice milý, k pacientovi laskavý, vše vysvětlí -poradí. Jsem moc ráda a vážím si toho , že mohu k takovému doktorovi chodit a těšit se z jeho péče. prostě zlatý člověk a výborný lékař. I sestřičky jsou milé a vstřícné. Tímto bych chtěla poděkovat. Stejskalová Hana

Dnes jsem byla na kolonoskopii u p. doktora Grosmana. Tak lidský a příjemný přístup k pacientovi jsem už hodně dlouho nezažila. Hodnocení "velmi dobrý" mi připadá málo vystihující.

Neznám lepšího člověka a lékaře jako je pan doktor Grosman. Chodím už k němu léta kvůli Crohnově chorobě a troufám si říct, že pod jeho rukama se moje nemoc natolik zlepšila, že už nemusím vyloženě chodit jen v místech, kde jsou po ruce WC. Po přeléčení bakterií v loňském roce chodím na WC v pohodě A HLAVNĚ KDY CHCI JÁ. Ne když si řekly střeva. Pane doktore díky díky. Marcela Šebíková

I já vím, že je velmi zkušený a lidský lékař. Letos pana doktora ještě nikdo nehodnotil, spokojených nás musí být mnoho přesto, že vyšetření není moc příjemné. Pan doktor i jeho sestřička jsou mistři ve svém oboru. Jsou oba moc hodní, vědí jak se bojíme. Díky za všechny pacienty.