Foerstrova 1656/3, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Velmi příjemný a milý člověk, s příjemným hlasem... Děkuji mu za jeho přístup, kterým mi pomohl zastavit začarovaný kruh neustálých zánětů dutin a následných punkcí, které mi neustále ordinovali na ORL klinice v nemocnici. Od té doby (a už je to pár let), pokud už k zánětu došlo, obešlo se to bez punkcí, což je opravdu úleva! Jen je mi líto, že v současné době se pan doktor vzdal praxe, protože byl zvolen primátorem Hradce Králové. Tak doufám, že se po skončení této funkce do ordinace vrátí.

Pan doktor je opravdu profesionál. Vždy velice vstřícný, příjemný. Ke každému pacientovi přistupuje jak jen nejlépe umí.

u pana doktora jsme byly se synem v sanusu hk na odstraneni nosnich mandli. pan doktor byl mily, vstricny, ohleduplny a ve vsem vstricny, zakrok byl rychly a syn odchazel domu jeste tyz den v pohode a zdrav bez zadnych komplikaci. pan doktor nam dal i sve mob.cislo s tim ze kdyby cokoliv kdykoliv tak az mu rychle zavolame. vazne ho vsem doporucuji. je super.

Musím se k pozitivnímu hodnocení pana doktora připojit. Při hledání příčiny bolestí postupoval logicky, hledal příčinu problému a neléčil jen následek, jak tomu občas bývá. Děkuji také jemu i sestřičce za milý přístup a klidné jednání.
Ivana M.

Pan doktor je velmi sympatický. A má velice příjemný hlas. Stačí když na mě v ordinaci promluví, a hned jsem klidnější. Jinak mi vždy pomohl

K MUDr. Finkovi jsem se dostala, když mi nezabrala antibiotika z pohotovosti a natekl mi krk. Byl ke mě neuvěřitelně milý a vůbec mi nevadilo, že k němu musím každé ráno na píchaný penicilin. Vždy se usmál a alespoň se zeptal jak se mi daří, i když neměl tolik času. Je opravdu výborný!

Pan doktor je doktor s velkým D.Velice ochotný a pohotový vřele doporučuji.Dcera se 3 měsíce trápila s kašlam a bolením v krku momentálně po nasazení léčby je to na dobré cestě a i když bydlíme 50km od Hradce Králové,ta cesta se určitě vyplatí.V čekárně vás vítá milá,usměvavá sestřička,která vám se vším ráda poradí.Děkujeme Záchlumáci

S vystupováním odborným i ve vztahu k pacientům jsem byla v ordinaci pana doktora Finka vždy naprosto spokojena. Já mohu za sebe i za své děti jen chválit.

Pan doktor je fakt skvělý. Chodím k němu s dcerkou a hodně nám pomohl. Má krásný přístup k dětem. Je tam milé prostředí.

Po zkušenostech s docházením do ambulance ORL na dětské klinice jsem velmi ráda začala se svými dětmi docházet k Dr.Finkovi,který je opravdu velmi šikovný a milý a děti ho mají moc rády.Mladší dceři píchal naušničky a to byla opravdu blesková a výborná práce.Všem maminkám vřele doporučuji!