Zdeněk Faltus, ortoped Jihlava

Ortopedická a traumatolog. ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance Bolesti pravého ramene

Jsem pacientkou Mudr Faltuse už mnoho let. Mám problémy s bederní páteří, které s panem doktorem průběžně řešíme. Úspěšně mi vyléčil vychýlenou čéšku na pravém koleni. V současné době jsem po artroskopiii pravého ramene. Operaci mi pan doktor doporučil a zároveň mě objednal na pracovišti v Havlíčkově Brodě, kde sám operuje. Můj zdravotní stav se zlepšil téměř okamžitě po zákroku a věřím, že díky rehabilitaci a péči pana doktora a jeho skvělých sestřiček budu brzy v naprostém pořádku. Pana doktora Faltuse mohu jen doporučit, důkazem mé spokojenosti a důvěry je i skutečnost, že ošetrujicim lékařem i pro mou dceru. Děkujeme za odbornou i lidskou péči panu doktorovi a jeho týmu. Marta Hudcová

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance karpální tunely

Chci veřejně poděkovat MUDr. Faltusovi za dvě úspěšně provedené operace karpálních tunelů na obou rukách. Ochotně se mě ujal, je velice šikovný, výborný doktor, ale také dobrý psycholog. Před operací dovede pacienta uklidnit, řekne, že vše půjde dobře a přidá úsměv. Tím odpadne strach, operuje rychle a dobře. Jsem zbavena denního i nočního brnění rukou, též ponocování. O jeho všeobecné oblibě svědčí denně plně obsazené lavice před jeho ordinací. Je ohleduplný k pacientům, proto k němu rádi chodí. Děkuji mu za jeho namáhavou a zodpovědnou práci. Marie Nejedlá.

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance bolest kolene

Po několikaměsíční boleti kolene jsem navštívil Dr.Faltuse.
Prohlídl, zrengenoval, diagnostikoval problém s meniskem, doporučil operaci, odoperoval, zrehabilitoval. Po měsíci od návštěvy jsem opět v pořádku. Díky !!

Umístění: jiné místo Vyrustek na pate

K MUDr. Faltusovi jsem přicházel s bolestí paty která mě provázela půl roku. U ostatních specialistů mi bylo řečeno že to potřebuje klid. MUDr Faltus mi udělal ultrazvuk, rentgen a zjistil ze na pate mám vyrustek a doprovází ho zánět... Vřele doporučuji doktor i sestřičky jsou velmi vstřícní a ochotní

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance Vada kyčlí

Do Jihlavy jsem se přestěhovala z jiného města a hledala jsem doktora, ke kterému bych chodila na kontroly s vrozenou vadou kyčlí. Od známé jsem dostala doporučení napana doktora Faltuse, který mě poslal na kontrolní rentgen, kde se potvrdila má předchozí diagnóza. Stav kyčlí je stabilizovaný a není nutná operace. Kvůli vedlejším projevům, zvlášť v bolesti kříže z důvodů malé hybnosti kloubu a stažení svalů, jsem dostala rehabilitace a podpůrný lék na udržovaní dobrého stavu v kyčlích. K panu doktorovi docházím pravidelně na kontroly, kyčle a záda mě nebolí, personál je velmi příjemný a s péčí jsem spokojená.

Pan doktor a sestřičky jsou perfektní tým.Příjemní,milí.Nikdy jsem se u nich s arogancí či nezájmem nesetkala a už tam nějaký rok jezdím.Známým,kterým jsem pana doktora doporučila(bylo jich dost) si ho nemohou vynachválit.Jsem po třech operacích-znetvořené prsty u nohou díky pracovní obuvi s vystuženou špicí.Ještě mě čekají 2 operace(hallux) a už se těším až nožky budu mít v pořádku.Při operaci jsou pozorní,milí a perfektně se odreaguji i zasměji..A za mě je to PAN DOKTOR se SKVĚLÝM TÝMEM.

Jsem po operaci kolena a je to opravdu super, tím to bych chtěl poděkovat panu Faltusovi a jeho týmu.
Zdeněk Sobotka

Po přečtení hodnocení pana doktora a sestřiček jsem šla s obavou na vyšetření ale mé obavy byly velmi zbytečné: Pan doktor i obě sestřičky jsou velmi příjemní a citliví: Při operaci Karp. tunelů byl pan doktor citlivý a velmi šikovný . Byla jsem na reoperaci tak jsem čekala že to bude trvat delší dobu ale než jsem si se sestřičkou popovídala byla operace hotová. DĚKUJI

Měl jsem dlouhodobé problémy s luxacemi a subluxacemi čéšky, které neodstranila ani před léty provedená operace. Ostatní doktoři nad tím jen krčili rameny, až pan dr. Faltus mi doporučil a provedl artroskopickou stabilizaci čéšky přichycením vazů do vnitřní strany kvadricepsu. Po počátečních pooperačních obtížích začínám být spokojen, musím teď hlavně posilovat kvadriceps, aby se čéška stabilizovala ještě pevněji, protože provedená operace je jen předpoklad k tomu, aby to bylo dobrý. Pan doktor mi zákrok vysvětlil a jeho sestřičky v ambulanci mi taky se vším poradily.

Já mohu jen a jen chválit.Jak pana doktora tak i jeho sestřičky.7.3.2013 jsem byla na operaci karpálního tunelu a musím říci,že jsem na operaci nešla dříve.Bála jsem se,ale opravdu to nic není! Než jsem si se sestřičkou popovídala pan doktor byl hotov.Vše mi před operací vysvětlil a při operaci byli se sestřičkou super.Ještě mě čeká levá ruka.Potíže žádné nemám,spíše na opak.Moc se mi ulevilo.Děkuji moc.