MUDr. Zdeněk Faltus

Vrchlického 57, Jihlava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance Jiný

Chci reagovat na poslední 2 komentáře, které zmiňují chování a práci pana doktora. Absolutně nechápu.. Dnes jsem tam byla, tak milý a ochotný personál jsem dlouho nezažila. Po dlouhé době mi konečně někdo řekl co mám s nohou a to ještě před posláním na rentgen, pouze pohmatem ruky. Jsem velice ráda, že jsem si našla takového prima doktora i s celým jeho kolektivem.

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance Jiný

Doktor Faltus je neskutečně arogantní člověk. Místo kontroli nohy jsem jsi vyslechla jak jsem tlustá, že bych měla zhubnout a na nohu se prakticky ani nepodíval. Řekl mi na rovinu, že výron v kotníků mám z toho,že jsem obézní. No nevím ale až budu mít 150 kg tak neřeknu. Tak příště si raději zatnu zuby a půjdu hledat jiného ortopeda. Od tohohle doktora raději se držet co nejdál .

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance Jiný

Neochota nezájem, po vyčkani vám v ordinaci oznámí že nemá čas ať přijdete jindy. Že to bude na sádru. Velmi nepříjemná sestra vám řekne že ať si vezmete ###. Ještě teď jsem v šoku.

Perfektní, tréninky bez bolesti. Doporučuji a dávám 100%

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance Jiný

Dobry den, pan doktor Faltus mi operoval rameno. S pristupem a peci na jednodenni ortopedii jsem se jinde nesetkal a to jsem par nemocnic prosel. Stopro fungujici personal a jeho pristup se zajmem o doleceni je nadstandartni. Vrele doporucuji kazdemu kdo ma problemy s pohybovym aparatem. Nyni uraz kolene a neskutecna rychlost v reseni problemu.

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance Bolesti pravého ramene

Jsem pacientkou Mudr Faltuse už mnoho let. Mám problémy s bederní páteří, které s panem doktorem průběžně řešíme. Úspěšně mi vyléčil vychýlenou čéšku na pravém koleni. V současné době jsem po artroskopiii pravého ramene. Operaci mi pan doktor doporučil a zároveň mě objednal na pracovišti v Havlíčkově Brodě, kde sám operuje. Můj zdravotní stav se zlepšil téměř okamžitě po zákroku a věřím, že díky rehabilitaci a péči pana doktora a jeho skvělých sestřiček budu brzy v naprostém pořádku. Pana doktora Faltuse mohu jen doporučit, důkazem mé spokojenosti a důvěry je i skutečnost, že ošetrujicim lékařem i pro mou dceru. Děkujeme za odbornou i lidskou péči panu doktorovi a jeho týmu. Marta Hudcová

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance karpální tunely

Chci veřejně poděkovat MUDr. Faltusovi za dvě úspěšně provedené operace karpálních tunelů na obou rukách. Ochotně se mě ujal, je velice šikovný, výborný doktor, ale také dobrý psycholog. Před operací dovede pacienta uklidnit, řekne, že vše půjde dobře a přidá úsměv. Tím odpadne strach, operuje rychle a dobře. Jsem zbavena denního i nočního brnění rukou, též ponocování. O jeho všeobecné oblibě svědčí denně plně obsazené lavice před jeho ordinací. Je ohleduplný k pacientům, proto k němu rádi chodí. Děkuji mu za jeho namáhavou a zodpovědnou práci. Marie Nejedlá.

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance bolest kolene

Po několikaměsíční boleti kolene jsem navštívil Dr.Faltuse.
Prohlídl, zrengenoval, diagnostikoval problém s meniskem, doporučil operaci, odoperoval, zrehabilitoval. Po měsíci od návštěvy jsem opět v pořádku. Díky !!

Umístění: jiné místo Vyrustek na pate

K MUDr. Faltusovi jsem přicházel s bolestí paty která mě provázela půl roku. U ostatních specialistů mi bylo řečeno že to potřebuje klid. MUDr Faltus mi udělal ultrazvuk, rentgen a zjistil ze na pate mám vyrustek a doprovází ho zánět... Vřele doporučuji doktor i sestřičky jsou velmi vstřícní a ochotní

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance Vada kyčlí

Do Jihlavy jsem se přestěhovala z jiného města a hledala jsem doktora, ke kterému bych chodila na kontroly s vrozenou vadou kyčlí. Od známé jsem dostala doporučení napana doktora Faltuse, který mě poslal na kontrolní rentgen, kde se potvrdila má předchozí diagnóza. Stav kyčlí je stabilizovaný a není nutná operace. Kvůli vedlejším projevům, zvlášť v bolesti kříže z důvodů malé hybnosti kloubu a stažení svalů, jsem dostala rehabilitace a podpůrný lék na udržovaní dobrého stavu v kyčlích. K panu doktorovi docházím pravidelně na kontroly, kyčle a záda mě nebolí, personál je velmi příjemný a s péčí jsem spokojená.