Oční ordinace
Hvězdova 1601, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Takhle nějak si představuji přístup lékaře. Mohu jedině doporučit, velice příjemný a vstřícný. Jsem s ním velice spokejen.

Vstřícný a lidský přístup, odbornost. Jsem s panem doktorem velmi spokojena a to platí i pro milou a usměvavou sestřičku :) V ambulanci se cítím příjemně, mohu jedině doporučit :)

MUDr. Domínka považuji za skvělého lékaře, který ve mně vzbuzuje maximální důvěru jak z hlediska jeho odborné úrovně, tak i kvůli přístupu k pacientům (neuspěchanost, schopnost vysvětlit na přiměřené úrovni podstatu onemocnění, způsob léčby atd.).

Pan doktor je velmi ochotný a svědomitý v případě určování diagnozy. Řekla bych, že je výborný a zkušený oftalmolog. Velmi mi na něm vyhovuje, že nepodmiňuje vyšetření k nošení čoček pořízením v jeho ordinaci (a placením dalších poplatků - čočky doporučí, a přesto si nic neúčtuje). Horší jsou objednací doby a čekací doba, pokavad jdete bez objednání na akutní případy, ale to bohužel je téměř u všech očních.

Pan doktor je příjemný a starostlivý k pacientům. Ordinaci má v poliklinice, která vypadá jako chaloupka na kuří nožce, ale jinak vřele doporučuji. :-)

Lékař na svém místě,takoví by měli být všichni.

dekuji dr,Dominkovi,,za uspesnou lecbu,,,B.Balikova

Velmi dobrý lékař, pečlivý, svědomitý, příjemný. Neměnila bych.

V SOBOTU JSEM BYLA U PANA DOKTORA POPRVÉ NA OČNÍ KLINICE V GEMINI.
BYLA JSEM MILE PŘEKVAPENA JEHO PŘÍSTUPEM, VĚNOVAL SE MI S VELKOU PÉČI, MOHU ŘÍCT,ŽE TAK SVĚDOMITÉHO A PEČLIVÉHO LÉKAŘE JSEM DLOUHO NEZAŽILA!SNAŽIL SE NAJÍT I ŘEŠENÍ MÉHO PROBLÉMU, COŽ NEBÝVÁ OBVYKLÉ.JEHO CHOVÁNÍ BYLO PROFESIONÁLNÍ I LIDSKÉ.PŮSOBÍ NA PACIENTA PŘÍJEMNĚ A ZAJÍMÁ SE O NĚJ.

spokojenost