Zdeněk Diviš, zubař Brno

Zubař

U Pošty 14, Brno

Kvítková 475, Zlín
Welldent s.r.o.

K panu doktorovi chodím od února tohoto roku a jedním slovem je perfektní. Lidský přístup což u mé panické hrůzy ze zubařů je na prvním místě, vrtání trhání ošetření vždy skvělé. Žádné komlikace, žádné krčení ramen a oblikátní posílání do fakultní nemocnice jak to znám u jiné paní doktorky. Zhrnu to do jedné věty...jsem ráda, že k panu doktorovi chodím a je mi jen líto zubů, které léčila předešlá neumělka...bohužel ty zuby tam už nejsou a věřím tomu, že dojít o rok dřív k panu doktorovi, tak ty zuby tam mám. s pozdravem Lemido

Neznám lepšího zubaře.

Pan doktor je velice dobrý. To že se snaží zub nejříve vyléčit, než tam dá natrvalo plombu mi přijde logické.
Když mi trhal osmičku tak to bylo ráz na ráz skoro jsem o tom nevěděl. Pokud u něj někdo s osmičkou měl problémy, tak by měl pravděpodobně problémy i u jiných zubařů.
To že platím i za nejlevnější plombu mi nepřijde tak hrozné, vzhledem k tomu, že zubů je omezené množství :) Ptal jsem se ho na to a říkal, že mi může dát plombu, co platí pojišťovna celou, ale že není tak kvalitní a že by brzo vypadla, což se dá od nejlevnějšího výrobku očekávat :)

Velmi dobrý lékař doporučuji.

Vždy perfektní, doporučuji.

K panu doktorovi chodím bezmála dva roky. Se vším co jsem potřeboval si poradil skvěle, někdy jsem se až divil jak rychle jde vytrhnout špatně rostlá osmička. :). Při vstupní prohlídce panoramatický snímek samozřejmost, lokální rentgen v ordinaci je též k dispozici, takže podle mého názoru vybavenost pracoviště na velmi slušné úrovni. Komunikace s pacientem na jedničku, na požádání všechno vysvětlí. Jediné za co strhávám body je finanční náročnost. Amalgan plomba 200, bílá 650,- vyplnění kanálků jeden 1200,- "Hygiena" čištění zubů provádí sestra, a to za 600,- s přednáškou to vyjde na 1050,- Mě osobně jedno čištění nestačilo, takže jsem ve finále za vyčištění zůbu zaplatil 1650,-. Nadruhou stranu ale oceňuji to, že si někdo mých zbídačených zubu začal všímat a ukázal mi jak se o ně starat tak, abych se do budoucna vyhnul jistým problémům. U předešlých lékařů akorát léčili následky a nesnažili se problémům předcházet. Takže na závěr heslo: "Kvalita co něco stojí"

K dr. Divišovi chodím už několik let a jsem s ním velice spokojený. Předchozí lékařka mě poslala na vytržení zubu který mě asi půl roku bolel a údajně nešel zaplnit. Kamarád mi řekl ať zkusím tohoto lékaře. U pana doktora jsem strávil 3 hodiny během kterých zub bezbolestně zaplnil. Také plomby a korunky které mi udělal jsou v naprostém pořádku (dříve neustále vypadávaly). Velice příjemný přístup a dobré vybavení ordinace. Před každým zákrokem vše ochotně vysvětlí. Vřele doporučuji

Pan doktor je velmi milý a přívětivý, vždy od něj odcházím s úsměvem na tváři a to i po trhání osmiček.
Do ordinace investuje, má moderní vybavení, snaží se a myslím, že je to opravdu šikovný zubař. Rozhodně to nefláká a nic nezanedbá a vše vysvětlí. Když měl podezření na kaz v mezizubním prostoru kam už neviděl, chtěl mi udělat rentgen, aby mi to nezaplomboval a nekazilo se to pod plombou, bohužel jsem těhotná, takže říkal, že to uděláme po porodu. Byl ochoten mi odstranit zubní kámen a chce si mě pozvat na instruktáž o ústní hygieně, prý mi změří mezizubní prostory a podle toho mi dopořučí kartáčky. Něco takového se mi u předchozí zubařky mohlo jen zdát. Prostě pana doktora doporučuji!!!:-)

S panem doktorem jsme já i můj přítel moc spokojení, je velmi příjemný a hlavně má lidský přístup který člověku hodně pomůže pokud má panickou hrůzu ze zubaře jako já.....

Vystřídala jsem už několik zubařů,ale teprve tady jsem byla maximálně spokojená.Milý přístup,vše vysvětleno,kvalitně vybavená ordinace a doktor je fešák:-)