Zdeněk Diviš, zubař Brno

U Pošty 14, Brno

Kvítková 475, Zlín
Welldent s.r.o.

Umístění: Ordinace

Dle mého názoru je to ten nejhorší zubař jakého znám. Přišel jsem k němu, aby mi vytrhl zub, který se mi již dávno kýval. Místo toho mi tento "doktor" vytrhal naráz všechny zuby a nechal mi tam jen ten špatný. Na krvácející dáseň mi narazil provizorní protézu a když jsem za ním přišel znovu s tím, že chci protézu jinou, vytrhl mi i ten poslední zub a řekl mi, že mu mám zaplatit 4.000,- za protézu, kterou mi narazil ihned po vytrhání.
Nyní jsem si našel jiného a lepšího doktora a pan "doktor" Diviš není schopný poslat mému novému doktorovi moji kartu.

Velice nespokojen. Trhání zubu - myslel jsem, že mi utrhne hlavu. Arogantní jednání a při zákroku neslušné výrazy, asi že se mu práce nedaří ... Zákrok byl proveden nedbale s následnými komplikacemi. Třetí den popraskaly švy. Ceny příšerné .... Rozhodně nedoporučuji !!!!

S panem doktorem jsem velice nespokojená a je k tomu více důvodů. Nejenže si snaží najít sebemenší záminku na to, aby z vás vytáhl peníze, ale také je arogantní. Co se týče kvality zákroků, tak také nic moc.

Kdo nechce riskovat zdraví, by k tomuto lékaři neměl jít. Po jeho ošetření mě zůstala půlka obličeje ochrnutá. Trhání zubu cca 1 hod. Obličej ochrnutý. Po několika měsících ještě zjištěno u jiného lékaře, že malá část zubu tam zůstala. Chodím k jinému lékaří a jsem velmi spokojená.

Nie je to ani zberateľ bodov, skôr čistě komerčný doktor. Prídete k nemu na úvod Vám iba kamerou predstaví čo je špatne a čo je nutné zlepšiť, urobí Vám foto a podobne. Potom ale sa ide dohadovať kedy na aký zákrok. Samozrejme najpr sa musí "prividelat" na hygiene. Takže miesto toho aby odstránil zubný kameň, tak pošle vás na "hygienu" k svojej sestričke za 1050 Kč, záloha samozrejme dopredu. Ďalej plomby, "najlacnejšia akú robíme" je za 850 Kč, žiadne návry akú chcete, prípadne tam bude veľká, tam malá, nič také. Doktor milý a taktiež vybavenie má dobré, ale ten prístup mi prostě nevyhovuje. Na poisťovni som si to overil, že doktor MUSÍ poskytovať obyčajné plomby, taktiež čistenie kameňa škrabkou alebo vŕtačkou je v štandarde. Takže som prestúpil k inej doktorke, poučenie o hygiene, čistenie kamenca je všetko v pravidelnej prehliadke, teda za 30 Kč:) Biela plomba do 500Kč, žiaden problém. Takže sa určite neinformuje iba o kvalite doktora, ale taktiež o cenách a prítupe.

je to vášnivý sběratel bodů, rychle ale nekvalitně
zalomený vrták
zub se dvěma kořeny mi trhal cca 1 hodinu, pak už jsem začal omdlévat, pozval doktorku z chirurgie a ta musela za něj práci dokončit - velice rychle
zaplnil mi nevyléčený zub, následoval zánět a trhání již u jiného stomatologa
nikdy více - neznamená, že když jdete ke Svaté Anně tak že tam je vždy kvalitní doktor