U Pošty 14, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace

Dle mého názoru je to ten nejhorší zubař jakého znám. Přišel jsem k němu, aby mi vytrhl zub, který se mi již dávno kýval. Místo toho mi tento "doktor" vytrhal naráz všechny zuby a nechal mi tam jen ten špatný. Na krvácející dáseň mi narazil provizorní protézu a když jsem za ním přišel znovu s tím, že chci protézu jinou, vytrhl mi i ten poslední zub a řekl mi, že mu mám zaplatit 4.000,- za protézu, kterou mi narazil ihned po vytrhání.
Nyní jsem si našel jiného a lepšího doktora a pan "doktor" Diviš není schopný poslat mému novému doktorovi moji kartu.

Velice nespokojen. Trhání zubu - myslel jsem, že mi utrhne hlavu. Arogantní jednání a při zákroku neslušné výrazy, asi že se mu práce nedaří ... Zákrok byl proveden nedbale s následnými komplikacemi. Třetí den popraskaly švy. Ceny příšerné .... Rozhodně nedoporučuji !!!!

S panem doktorem jsem velice nespokojená a je k tomu více důvodů. Nejenže si snaží najít sebemenší záminku na to, aby z vás vytáhl peníze, ale také je arogantní. Co se týče kvality zákroků, tak také nic moc.

Kdo nechce riskovat zdraví, by k tomuto lékaři neměl jít. Po jeho ošetření mě zůstala půlka obličeje ochrnutá. Trhání zubu cca 1 hod. Obličej ochrnutý. Po několika měsících ještě zjištěno u jiného lékaře, že malá část zubu tam zůstala. Chodím k jinému lékaří a jsem velmi spokojená.

pan doktor má sice milý přívětivý úsměv,ale taky to stojí docela dost peněz :-(

K panu doktorovi chodím od února tohoto roku a jedním slovem je perfektní. Lidský přístup což u mé panické hrůzy ze zubařů je na prvním místě, vrtání trhání ošetření vždy skvělé. Žádné komlikace, žádné krčení ramen a oblikátní posílání do fakultní nemocnice jak to znám u jiné paní doktorky. Zhrnu to do jedné věty...jsem ráda, že k panu doktorovi chodím a je mi jen líto zubů, které léčila předešlá neumělka...bohužel ty zuby tam už nejsou a věřím tomu, že dojít o rok dřív k panu doktorovi, tak ty zuby tam mám. s pozdravem Lemido

Neznám lepšího zubaře.

Pan doktor je velice dobrý. To že se snaží zub nejříve vyléčit, než tam dá natrvalo plombu mi přijde logické.
Když mi trhal osmičku tak to bylo ráz na ráz skoro jsem o tom nevěděl. Pokud u něj někdo s osmičkou měl problémy, tak by měl pravděpodobně problémy i u jiných zubařů.
To že platím i za nejlevnější plombu mi nepřijde tak hrozné, vzhledem k tomu, že zubů je omezené množství :) Ptal jsem se ho na to a říkal, že mi může dát plombu, co platí pojišťovna celou, ale že není tak kvalitní a že by brzo vypadla, což se dá od nejlevnějšího výrobku očekávat :)

Velmi dobrý lékař doporučuji.

určitě se mi líbí rychlost. Byla jsem velice spokojená, ale po roce jsem si vlastně uvědomila, že každý zub, co mi pan doktor zpravoval, mě začíná bolet a mám pod plombami kazy.. achjo :( nehledě těch peněz zbytečně investovaných..