Odborný lékař interní a kardiologie
Alšova 9/971, Bruntál

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pana doktora znam jako kardiologicky pacient 30 let, s jeho postupy, vlidnym trpelivym pristupem, medikaci, lecbou i vysetrenim , stejne jako s jeho personalem jsem natolik spokojena, ze dojizdim do jeho ambulance z Prahy.

Nemela bych duvod hledat jineho lekare a menit.

Dekuji mu moc !

Eva Lucká

Velmi slabý,je velmi slabé slovo.Pan doktor ,,léčil" mého tatínka.Bylo mu teprve 60 let a musel umřít,protože se svěřil do rukou pana doktora Černého.Pět let ho navštěvoval,dostával léky na tlak,ale že prodělal několik infarktů,že má totálně ucpané cévy a děravou chlopeň pan "doktor"bohužel nepoznal.Tvrdil tatínkovi,že má srdce zdravé a ten začal své bolesti a problémy přisuzovat rakovině.Nikdo z nás netušil,že kdyby se obrátil na nějakého jiného kardiologa,mohl tu být ještě s námi.Až jeho obvodní lékař zjistil ,jak je na tom špatně a nechal ho převézt do Fakultní nemocnice v Ostravě,kde měl být operovaný.Operace se už ale nedočkal,měl srdíčko v takovém stavu,že v noci před operací zemřel.Lékaři říkali,že měl mít minimálně rok po operaci,proto už další,(asi čtvrtý) infarkt nepřežil.Lékaři z ostravské nemocnice tvrdí,že zkušený doktor,navíc kardiolog,si toho musel být vědom!?Avšak pan doktor se i po jeho smrti podivoval nad tím,jak je možné,že umřel,když měl tak zdravé srdce.Snad to bude dostatečné varování pro ty,co se rozhodují,komu se svěří do péče.Třeba to někomu zachrání život.

Neschopný lékař, který nedokáže využít moderních trendů medicíny, od lab. vyšetření po nejmodernější vyšetřovací metody. Pan "doktor" zná jen natrium a kalium, ale ostatní prvky, cytokiny, neurohumorální látky jsou pro něj, jako pro lékaře co se zasekl v dobách socialismu, absolutní tabu. To, jakým způsobem "léčí", odpovídá dávno překonaným postupům, především jeho znalost farmakologie je tragická a měl by vrátit diplom! Pane doktore, měl byste se stydět, taháte z lidí jen prachy. Proto Vás prosím (dříve než na Vás podám já nebo někdo jiný v budoucnu žalobu), navštivte alespoň jeden kardiologický seminář a zeptejte se skutečných kardiologů jak léčit pacienty a ne z nich dělat dojdou krávu na peníze, abyste si živil vaše auta.

Jsme s manželem v péči pana doktora již několik let a jsme velice spokojeni. Příjemný a profesionální přístup pana doktora , tak i sester.

Špatný přístup k pacientům.Nepříjemný.

Nechápu jak je možné,že moje velmi kladné hodnocení pana doktora Černého bylo vymazáno.Musím znovu prohlásit,že považuji Dr.Černého za perfektního lékaře a jsem s jeho péči a přístupem naprosto spokojen.

Pan doktor mi byl doporučen,jsem v jeho péči druhý rok a jsem velmi spokojená.Je velmi profesionální a srozumitelně umí vše vysvětlit,má lidský přístup,je to kapacita ve svém oboru!Nutno zmínit vynikající objednávací systém,také chválím sestru,která obsluhuje vyšetřovací metody,velmi příjemná a empatická.Mnohokrát děkuji za péči.

veliký odborník už léta ho známe celá rodina