Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního

Gynekologická léčebně – preventivní péče

Komplexní gynekologické diagnostika +7 Více

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 20 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace.

Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařk...

Léčené nemoci

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
  • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř
  • Prekancerózy děložního hrdla

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

K panu doktorovi jsem prestoupila po otehotneni po spatnych zkusenostch s predchozim obvodnim gynekologem. Cele tehotenstvi jsem byla spokojena s jeho peci. Uprimně jako prvorodicka bych ocekava kontroly tydne, jen abych mohla miminko pozorovat (usmev). Vrele doporucuji!! Vybavenost ordinace je v skutku plnohodnotna! Diky za Vse.

K panu doktorovi chodim uz nekolik let a vzdy jsem byla naprosto spokojena. Stejne tak behem tehotenstvi. Je trpelivy, dukladny a ochotny cokoliv vysvetlit. Jeho lidsky pristup a smysl pro humor zprijemni kazdou navstevu.

S panem doktorem jsem velice spokojená.Přijal mě v polovině mého druhého těhotenství,kdy jsem nebyla spokojená s předchozím lékařem a za to mu patří velké DÍK. Prohlídky u pana doktora jsou důkladné,nic nepodcení a vše srozumitelně vysvětlí a člověk se i zasměje.Nemohu si stěžovat a vřele doporučuji všem ženám i slečnám. :)

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

S péčí u dr.Adámka jsem velmi spokojená, osobní a citlivý přístup jsou samozřejmostí, společně jsme zvládli obě má těhotenství, což hlavně to druhé nebylo jednoduché období a i když jsem se odstěhovala dál od Kolína, pana doktora bych opravdu nerada měnila.

Ze začátku těhotenství jsem měla pocit, že pán doktor má trochu laksní přístup, ale od 25tt se to změnilo a ve třetím trimestru byl hodně pečlivý. Vždy vše vysvětlil a poradil. Doporučuju ženám a dívkám, které mají strach atd. Pan doktor je naprosto profesionální a člověk se u něho cítí uvolněně a v pohodě.

Pan doktor je skvělý odborník a velmi sympatický člověk. Těhotenskou péči si nemohu vynachválit. Pokaždé se mnou důkladně vše probral a vysvětlil, což pro mě jako prvorodičku hodně znamenalo. Všem ženám i dívkám mohu pana doktora jen doporučit, pokud chtějí být "v rukách" pravého odborníka.

Velmi příjemný přístup,profesionální, velmi pečlivý. S péčí jsem maximálně spokojená.Prosla jsem 2x těhotenstvím bez problemu s výbornou péčí.

S péčí pana doktora jsem skutečně moc spokojená. Je velmi milý, ochotně vše vysvětlí a hlavně je vidět, že má o pacientku skutečný zájem, naslouchá a je ochotný vyjít vstříc. Toho si velice vážím! V těhotenství jsem také velice ocenila, že je obezřetný, ale zbytečně "neplaší" co by, kdyby.

Moc sympatický a pohodový lékař. Podrobně vysvětlí situaci, nastíní možnosti řešení, ale netlačí na rozhodnutí. Znám ho již dob jeho působení v nemocnici a nyní docházím do jeho soukromé ordinace. Opravdu doporučuji.

Panu doktorovi patří velké díky za péči po celou dobu mého prvního těhotenství. Oceňuji především to, že nikdy nic nepodcenil a z důvodu rodinných anamnéz mě neváhal poslat na screeningy a genetiku do pražského Gennetu, kde mi také poskytli perfektní péči. Ke konci těhotenství, když se mu miminko zdálo příliš malé, mě pro jistotu poslal na kontrolní ultrazvuk do nemocnice, aby vše zkontrolovali. Raději absolvovat vyšetření navíc než něco podcenit. Výsledkem je krásná zdravá holčička. Určitě je také potřeba zmínit jeho pozitivní energie a smysl pro humor. I když návštěvy v ordinaci sebou přinášely očekávání a strach o miminko, aby bylo vše v pořádku, vždy jsem se tam cítila dobře a pan doktor mě dokázal svou pozitivní energií uklidnit. Moc děkuji za všechno a tohoto sympatického doktora mohu všem jen doporučit.