Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního

Gynekologická léčebně – preventivní péče

Komplexní gynekologické diagnostika +7 Více

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 20 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace.

Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařk...

Léčené nemoci

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
  • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř
  • Prekancerózy děložního hrdla

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Gynekologická léčebně – preventivní péče

Profesionální a vstřícný přístup doktora i sestřičky, krátká doba čekání. Podrobnější info dostanete spíše až na dotaz. Vždy ale ochotně odpoví, vysvětlí.

Profesionální přístup pana doktora, ochota pomoci při problému. Moderní vybavení ordinace. Můžu jen doporučit.

Já jsem s panem doktorem velmi spokojená, zachránil mi i život. Takže můžu pana doktora jen doporučit. Cestuji k němu až z Prahy 10. Takže super

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

Za mě naprostá spokojenost. Do ordinace chodim už asi 10 let, kromě prevenci jsem absolvovala i dvě těhotenství a vše v pořádku. Milý a lidsky přístup. Tuto ordinaci vřele doporučuji :)

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

K panu doktorovi jsem přešla při prvním těhotenství a byla jsem maximálně spokojená. Vždy mi vše důkladně vysvětlil, poradil. Navíc se smyslem pro humor.

Pan doktor Adámek je strašně milý a krásně vše vysvětli aniž by se člověk musel sám vyptávat. Je to vždy příjemná náštěva.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Jiný

Pan doktor je velmi milý a ochotný, vždy se mi plně věnoval a všechny mé otázky podrobně vysvětlil. Jeho ordinaci navštěvuji já i má maminka a vždy jsme byly se vším spokojené. Pana doktora mohu jen doporučit.

Pan doktor, je správný muž na svém místě. U něj se na návštěvy vyloženě těším. Vždycky je naprosto profesionální. Mám za sebou první těhotenství a pod jeho vedením a všechno bylo v naprostém pořádku. Děkuji za tak výborného lékaře. ;)

Pan doktor Adámek má naprosto skvělý přístup. Nikdy jsem se nebála na cokoliv zeptat, vždy mi vše ochotně vysvětlil a poradil. Teď je za mnou první těhotenství a i péče v tomto období byla velmi důkladná. Je to opravdu člověk na svém místě.

Pan doktor má skvělý přístup. Během těhotenství mi vždy vše vysvětlil, zodpovídal otázky, byl pečlivý a vstřícný. Oproti mé předchozí doktorce se návštěvy nedají srovnat. Jsem spokojená a určitě doporučuji.