Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního

Gynekologická léčebně – preventivní péče

Komplexní gynekologické diagnostika +7 Více

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 20 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace.

Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařk...

Léčené nemoci

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
  • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř
  • Prekancerózy děložního hrdla

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

Nejlepší gynekolog široko daleko.
Se vším poradí, vše vysvětlí, pomůže. S jiným lékařem se nezasmějete tak,jako s panem doktorem Adámkem. V čekárně si posedíte jen pár minut. Velice vstřícný a ochotný. Jsem velice spokojena a mohu jen doporučit.

Nejlepší gynekolog-poradí,vysvětlí,pomůže a občas se i zasmějete a nikdy jsem nečekala v čekárně déle jak 20 min.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Gynekologická léčebně – preventivní péče

Sympatický, ochotný a pečlivý profesionál ve svém oboru se smyslem pro humor. Sestřička taktéž moc milá. Příjemné prostředí, moderně vybavená ordinace. Mohu jen a jen doporučit.

V průběhu celého mého těhotenství byla skvělá péče o mě. Je zde velmi příjemné prostředí a jak lékař tak sestřička jsou velmi milý a ochotní. Skvělá atmosféra. Mohu jen doporučit.

Pan doktor je opravdu skvělý člověk. Přešla jsem k němu od jiné doktorky a musím říct, že to byla ta nejlepší volba. Pan doktor je milý, komunikativní, profesionální a hlavně po měsíci návštěvy jsem otěhotněla. Prošla jsem s panem doktorem celé své těhotenství, vše dobře zkontroloval, byl ochotný a taky nás v 8 měsíci těhotenství zachránil, když nás s podezřením na preeklampsii poslal do nemocnice. A ano opravdu to byla preeklampsie. Velké díky ještě jednou. Celé těhotenství pan doktor s námi prošel úplně skvěle.

Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Jsem velmi spokojená. Pečlivý, ochotný, vždy dobře naladěný. Všechny kontroly v těhotenství super, při obavách mě vždy uklidnil, zkontroloval. Je super mít lékaře, kterému věříte a ke kterému chodíte snad i ráda :-).

Pana doktora znám už pár let a sem s ním naprosto spokojená jak v lidském tak profesionálním přístupem.Byla sem prvorodička tak sem nevěděla nic o těhotenství díky panu doktorovi sem prošla těhotenství bez problému. Pan doktor vše vysvětlí podrobně s hodně dotazy mi vždy ochotně poradil, když sem potřebovala poradit jestli se něco neděje tak byl velmi ochotný a se vším mi pomohl.
Jinak celkově s ordinací sem velmi spokojená paní sestřička je také hodná a příjemná a nikdy sem nečekala dlouho než mě vzaly do ordinace.
Pokud se rozhodujete zda k panu doktorovi začít chodit za mě naprosto doporučuji .

Pan doktor je výborný doktor. Vše vysvětlí, poradí a pomůže. Díky němu a jeho pomoci máme doma chlapečka.

Pan doktor mě provedl celým těhotenstvím. Vždy vše vysvětlí a zodpoví veškeré mé dotazy. I díky tomu jsem si užívala celkem bezstarostné těhotenství. Sestřička je též milá a vstřícná. Nemám absolutně co vytknout.

K panu doktorovi jsem přešla nedávno a jsem velmi spokojená. Pan doktor mě provedl těhotenstvím, vždy mě vyslechne (otázky i obavy) a vše s laskavým přístupem vysvětlí. Navíc je pohodově a mile naladěný, což celou návštěvu zpříjemní. Sestřička je též velmi vstřícná a milá.