Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního

Gynekologická léčebně – preventivní péče

Komplexní gynekologické diagnostika +7 Více

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 20 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace.

Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařk...

Léčené nemoci

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
  • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř
  • Prekancerózy děložního hrdla

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Gynekologická léčebně – preventivní péče

Velmi milý a profesionální lékař, který v mezičase umí prohodit i vtípky.
Provedl mě i celým těhotenstvím, vše bez problému.
Žádné čekání, fungují přesně na objednaný čas.
Za mě spokojenost a vždy známým ráda doporučím.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

Všechno jak má být. Milý a velmi profesionální přístup, a to všech v ordinaci. Jak pan doktor, paní doktorka a skvělá sestřička :) Za mne naprosta spokojenost!

Vždy profesionální a empatický přístup. Snaha pomoci s jakýmkoli problémem. Velmi příjemné prostředí.

Pan doktor je opravdu skvělý člověk. Přešla jsem k němu od jiné doktorky a musím říct, že to byla ta nejlepší volba! Vždy mi všechno vysvětlil. Je milý, ochotný a vždy odcházím spokojená
Sestřička také velmi milá. Všem mohu jen doporučit.

Pan doktor je profesional, vzdy vse vysvetli a chova se velmi zodpovedne tak, aby predchazel jakymkoliv komplikacim. Navic to zvladne vzdy s usmevem a vtipem na rtech. Je to odbornik na svem miste. Plusem je moderne zarizena ordinace a k tomu usmevava a velmi prijemna sestricka. V cekarne jsem nikdy dlouho necekala, vzdy vse nacas dle objednani.

Pan doktor je milý, usměvavý, vše pořádně vysvětlí, ve všem poradí nebo doporučí. Jeho práce je kvalitní, jsem maximálně spokojená. Sestřička je také milá, usměvavá, tak že za mě ordinace je úplně úžasná, neměnila bych.

Úžasné prostředí, sestřička i pan doktor.
Určitě doporučuji každé ženě která potřebuje ať neváhá a obrátí se na tohoto lékaře.

Pan doktor je velice milý, vše velmi rád vysvětlí. Ordinace je vybavená nejmodernějším vybavením. Přístup naprosto skvělý, není problém společně cokoliv vyřešit. Co víc si od gynekologa přát.

Před 2 lety jsem hledala nového gynekologa (kvůli změně bydliště a nespokojenosti s předchozí paní doktorkou). Na internetu jsem našla pana doktora Adámka a přešla k němu do ordinace v Uhlířských Janovicích. Pan doktor se o mě skvěle staral během mého čtvrtého těhotenství, které díky jeho profesionálnímu a milému přístupu proběhlo klidně a bez problémů. Na tom měla zásluhu i sestřička, která byla velmi milá a vstřícná. V jejich péči zůstávám i nadále. Za sebe mohu pana doktora doporučit každému, kdo právě hledá nového gynekologa.

Ochotný, milý a přátelský přístup. Nejlepší gynekolog širiko daleko. Této gynekologické ordinaci jsem věrná již několik let a za mě největší spokojenost. Pan doktor i sestřička jsou naprosto úžasní, lidští a zároveň profesionální, vždy vše srozumitelně vysvetlí a kvalita poskytovaných zdravotních služeb je výborná. Doporučuji všemi deseti.