Soukromá stomatologická ordinace
Spojařů 1252, Strakonice

Září: u syna (tehdy 3,5 roku) jsme objevili první "hvězdičku". Se slovy "To ještě není na vrtání" jsme byli přeobjednáni za 3 měsíce. Prosinec: Už byly hvězdičky dvě. Ta druhá ještě "nebyla na vrtání", ta první už "dozrála". Paní doktorka si navlékla kovový chránič prstu, vrazila jej dítěti do pusy a urputného řevu kaz vyvrtala. Přeobjednání za 3 měsíce. Dítě má hrůzu z paní doktorky. Březen: Z první hvězdička je hvězda - už prý nemá cenu s tím cokoliv dělat. Druhý kaz opraven - bez laskavého přístupu a za řevu dítěte. Třetí kaz by chtěl opravit, ale ona vrtá dětem při jedné návštěvě jenom jeden... Trpělivost je u konce. Měníme lékařku za paní doktorku Stulíkovou. S úsměvem, neuvěřitelně laskavě a bez pláče opraveny všechny kazy. Ale ten zoubek s naší první "hvězdičkou" se už zachránit nepodařilo... Bohužel...

Už léta jsem její pacientka a nikdy jsem neměla důvod ke stížnosti ani vůči sestře.

dobry docela

Já si na paní doktorku nemůžu stěžovat, možná je to tím, že jsem se zuby nikdy neměla velký problém... Většími zákroky jsem tudíž neprošla, ale za mě - dobrá doktorka
Hanka

Má první zubařka...díky přístupu k pacientovi také málem poslední. Nedostatečné umrtvení při trhání doprovázené poznámkami "to vydržíš, už to bude" a chvatné odbavování pacientů školou povinných na úkor kvality zákroků. Jejich následky konzultuji s bývalými spolužáky na třídních srazech dodnes. Nedoporučuji.

Ze začátku mi přišla jako odbornice a taky se chovala mile, to bylo ale pravděpodobně tím, že jsem tenkrát ještě neměla takový problém s kazy. Jakmile to ale začalo, tak jsem velmi trpěla. Řekla bych, že je to tím, že objednává až po půl roce, a to si o to ještě musíte říct, dřív ani náhodou. A ještě jedna velká chyba - nepošle vás na rentgen, takže o tom, jestli někde máte kaz např. pod blombou, nebo nějaký malý, začínající, může vědět velké kulové.. Takže já se nechala objednat po půl roce, jenže za 3 měsíce jsem u ní byla s bolavým zubem. Takže mi tam dala vložku a nějak zapomněla sestře důrazně říct, že mě má objednat na vyndání té vložky, jenže neřekla, a tak se stalo, že jsem ji tam měla už dlouho a při jídle se mi neodlomila jenom ta vložka, ale i část zubu. Takže jsem tam byla znova a na vině jsem byla podle nich já, že jsem měla přijít na vyndání.. A zase mě objednaly až po půl roce a já se tam zas a zas objevovala vždycky dřív s ukrutnou bolestí a potom se mi ještě jednou stalo, že se mi z ničeho nic zlomil zub a byl to zrovna ten, který mi blombovala. Co chci ještě zdůraznit, je to, že se mi ty kazy dělaly i pod těma bílýma (placenýma) blombama, co mi předtím dělala.. Nebo se mi jednou stalo, že jsem v čekárně čekala až do konce pracovní doby a sestra mi potom řekla, že ony už skončily, takže jsem mohla jít po asi dvou hodinách čekání domů, prostě mě nevzaly.. Tohle období trvalo asi 2 nebo 3 roky. Sestra mi přijde dost nepříjemná. Už tam ale naštěstí nechodím, jinak by mi asi do třicítky vypadaly všechny zuby. Teď si ten bolestivý kolotoč pro změnu odskákala moje sestra, měla tak hluboký kaz, že ji to bolelo (samozřejmě ne neustále, ale několikrát do měsíce) asi půl roku, paní doktorka se snažila zub zachránit, pravda, ale ta bolest, co kvůli tomu musela vytrpět.. V podstatě je ten průběh u ní dost podobný, jako byl u mě.. I mému bratrovi chtěla zachránit podotýkám mléčný zub, moje mamka řekla, ať mu ho radši vytrhne, neudělala to a potom se stalo to, že bráchovi otekla celá strana tváře, dostal horečky, museli s ním na pohotovost a musel brát antibiotika. Skvělé by bylo, kdyby si toto paní doktorka přečetla a vzala si z toho ponaučení.

Já můžu říct, že jsem s touhle zubařkou spokojená a myslim si, že je milá a citlivá.

Já super spokojen, velice ochotná, příjemná, pracovitá. Stomatolog s velkým S.

vynikající odborník, citlivý přístup, vždy milá a příjemná, díky ní se nebojím chodit k zubaři a mám zuby v pořádku. Děkuju paní doktorko

Jako člověk nepříjemná, k dětem necitlivá, v první třídě na škole mi zbytečně vrtala zuby, které mi musela po jejích zákrocích spravit jiná zubařka. Když jsem sledovala ve škole, prohlídky spolužáků, kdy paní doktor přišla do třídy a každému koukala před ostatními do pusy, dělalo se mi špatně. Naštěstí již mám léta jinou stomatoložku, ke které jsem musela přejít, aby mi zbyly v puse nevrtané zuby. ( plomby nevydžely ani půl roku a tak se mohla znovu vyžívat v dalším vrtání, podotýkám, že po zákroku jiné lékařky jsem již nikdy na vrtání a plomby jít nemusela)