Praktický lékař pro dospělé
Zahradní 973, Zlín

profesionalní přístup k pacientovi pečlivý diagnostik citlivý k lidem žadný naznak arogance jako u jinych obvod lekařů světlá vyjimka v džungli našeho zravotnictví

velmi dobrý doktor,kvalitní péče o pacienty.

výborný lékař, jsem velice spokojen!!!!

Profesionální přístup, příjemný, rozumí své práci, na nic si nehraje.

K panu doktorovi chodim uz od 18-ti let a toz je pres 1O let. Jeho pristup k pacientum je vzdy lidsky a kdyz se to spoji s jeho zkusenostmi a znalostmi je to ta nejlepsi kombinace pro lekare. Vice takovych!

Velmi dobrý lékař, velký odborník a praktik, proto je u něj vždy "narváno" a u ostatních na poliklinice štípou špačky

Myslím si, že u tohoto PANA doktora není co řešit - doktor pro celou rodinu a pro každého, takového mohu doporučit každému. Jsem rád, že se stará o celou naši rodinu.

K panu doktorovi chodím už 7 let a jsem velmi spokojená. Bohužel jsem se nedávno přestěhovala dál, ale nechce se mi přecházet jinam, protože pan doktor je přesně typ rodinného lékaře, který vás zná.

Velice dobrý lékař včetně přístupu k pacientům. Jsme u něho celá rodina a není důvod měnit.

kompetentní,dobrý diagnostik,příjemný vstřícný.