Zbyněk Maška, ortoped Brno

MUDr. Zbyněk Maška

Ortoped Více

37 názorů

Uložit


Adresy (2)

Halasovo náměstí 1, Brno
Ortoped

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Brno,Musilova 14, Brno-sever, Brno
soukromá ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
36 názorů

A
Ověřeny pacient
Umístění: soukromá ordinace Jiný

Více než rok jsem se trápil se záněty v loktech a v podstatě jsem ruce používal jen na práci a i tam omezeně. U pana doktora jsem nakonec podstoupil injekce s krevní plazmou, konečně se dostal ze začarovaného kruhu a ruce se velmi zlepšily. Přístup pana doktora i zdravotní sestřičky za mě na jedničku. Můžu jen doporučit.


J
Ověřeny pacient
Umístění: soukromá ordinace Jiný

Chválím velmi empatický přístup pana doktora Mašky, vždy ochotně rád pomůže, záchránil mi metodou ACP obě kolena postižena artrózou.Je neobyčejně skromný, lidský a vždy se snaží pomoci, je při tom na vysoké odborné úrovni. Má také velmi milou a vstřícnou zdravotní sestřičku, která je opravdu skvělá !

MUDr. Zbyněk Maška

Děkuji


B
Ověřeny pacient
Umístění: soukromá ordinace problémy s pohybovým aparátem

velmi doporuču ji, problémy se zády vyřešil,na artrózu kyčlí domluvil operaci s perfektním výsledkem a vždy ochotně pomůže, když přijde nějaká potíž,


Ověřeny pacient

Velice příjemný pan doktor, který se mnou probral zdravotní problémy a poté je řešil. Vzhledem k tomu, že jsem věděl do čeho jdu - ACP metoda, domlouvali jsme se přímo a bez problémů. Když jsme začínali léčbu, veškeré termíny byly v "ókeju", zrovna tak vlastní léčba. Pan doktor mi všechno vysvětlil, přesně co bude dělat atd. Jednalo se o levou kyčel, následovala páteř. Je to rok po "ukončení" léčby a nemám s kyčlí dfc. žádné problémy. Stálo to peníze, ale nelituji toho. Doklad o zaplacení jsem dostal, nebyl problém platit každou aplikaci samostatně. O tom, že se léčba nemusí podařit jsem věděl dopředu (ani léčba kmenovými buňkami není stoprocentní), ale naštěstí k tomu nedošlo.
Určitě pana doktora Mašku doporučuji. Příjemný doktor, příjemná sestřička. Děkuji


O
Ověřeny pacient

Velmi příjemný pan doktor, šikovný a vstřícný. Opravdu lékař na tom správném místě. Velmi mi pomohl s kolenem.


J
Ověřeny pacient

S přístupem pana doktora jsem velmi spokojen, vždy mě, a po mém doporučení i mým známým, ochotně a účinně pomohl. Jako velmi aktivní rekreační sportovec občas čelím zraněním a s pomocí pana doktora jsem je vždy zvládl vyléčit a předejít dalším komplikacím. Doporučuji.


B
Ověřeny pacient

Mám pocit, že pan doktor vybírá takové metody léčby, za které může inkasovat hotové peníze bez hlubšího zkoumání příčin problémů. Mám problémy s nohou i tenisovým loktem, doporučil mi ACP metodu a laserové ozařování, ale podle mne to bylo zcela vyhozených 10.000 Kč, bolesti trvají...


E
Ověřeny pacient

S panem doktorem Maškou mám pouze pozitivní zkušenosti. Vždy mě velmi rychle přijal a poslal na potřebné vyšetření. Jelikož se věnuji na profesionální úrovni sportu, nemůžu si dovolit nic zanedbat, ale také naopak prodlužovat zbytečně dobu léčení. Pan doktor velmi dobře určil diagnózu a nastavil potřebnou dobu léčení, tak abych se mohl, co nejrychleji vrátit 100% zdravý k závodění. Doporučuji!


P
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojen se službami pana doktora Mašky, mě osobně dával dohromady po úraze na kole, který se mi nedávno přihodil. I přestože to nebylo nic banálního, jsem po velice krátké době a jeho přesné diagnóze schopný opět normálně fungovat. S jeho péčí jsem nadmíru spokojen, v mnohém převyšuje lékaře, u kterých jsem doposud byl, proto velmi doporučuji.


Z
Ověřeny pacient

Rozhodně nemůžu souhlasit s kritikami tohoto lékaře-léčí mě i celou mou rodinu k naší plné spokojenosti už několik let.Nikdy nedošlo k pochybení,jeho diagnózy byly vždy správné a léčba úspěšná.Mohu rozhodně doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti