Halasovo náměstí 1, Brno

Brno,Musilova 14, Brno-sever, Brno
soukromá ordinace

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: soukromá ordinace Jiný

Chválím velmi empatický přístup pana doktora Mašky, vždy ochotně rád pomůže, záchránil mi metodou ACP obě kolena postižena artrózou.Je neobyčejně skromný, lidský a vždy se snaží pomoci, je při tom na vysoké odborné úrovni. Má také velmi milou a vstřícnou zdravotní sestřičku, která je opravdu skvělá !

Umístění: soukromá ordinace problémy s pohybovým aparátem

velmi doporuču ji, problémy se zády vyřešil,na artrózu kyčlí domluvil operaci s perfektním výsledkem a vždy ochotně pomůže, když přijde nějaká potíž,

Velice příjemný pan doktor, který se mnou probral zdravotní problémy a poté je řešil. Vzhledem k tomu, že jsem věděl do čeho jdu - ACP metoda, domlouvali jsme se přímo a bez problémů. Když jsme začínali léčbu, veškeré termíny byly v "ókeju", zrovna tak vlastní léčba. Pan doktor mi všechno vysvětlil, přesně co bude dělat atd. Jednalo se o levou kyčel, následovala páteř. Je to rok po "ukončení" léčby a nemám s kyčlí dfc. žádné problémy. Stálo to peníze, ale nelituji toho. Doklad o zaplacení jsem dostal, nebyl problém platit každou aplikaci samostatně. O tom, že se léčba nemusí podařit jsem věděl dopředu (ani léčba kmenovými buňkami není stoprocentní), ale naštěstí k tomu nedošlo.
Určitě pana doktora Mašku doporučuji. Příjemný doktor, příjemná sestřička. Děkuji

O

Velmi příjemný pan doktor, šikovný a vstřícný. Opravdu lékař na tom správném místě. Velmi mi pomohl s kolenem.

S přístupem pana doktora jsem velmi spokojen, vždy mě, a po mém doporučení i mým známým, ochotně a účinně pomohl. Jako velmi aktivní rekreační sportovec občas čelím zraněním a s pomocí pana doktora jsem je vždy zvládl vyléčit a předejít dalším komplikacím. Doporučuji.

Mám pocit, že pan doktor vybírá takové metody léčby, za které může inkasovat hotové peníze bez hlubšího zkoumání příčin problémů. Mám problémy s nohou i tenisovým loktem, doporučil mi ACP metodu a laserové ozařování, ale podle mne to bylo zcela vyhozených 10.000 Kč, bolesti trvají...

S panem doktorem Maškou mám pouze pozitivní zkušenosti. Vždy mě velmi rychle přijal a poslal na potřebné vyšetření. Jelikož se věnuji na profesionální úrovni sportu, nemůžu si dovolit nic zanedbat, ale také naopak prodlužovat zbytečně dobu léčení. Pan doktor velmi dobře určil diagnózu a nastavil potřebnou dobu léčení, tak abych se mohl, co nejrychleji vrátit 100% zdravý k závodění. Doporučuji!

Jsem velmi spokojen se službami pana doktora Mašky, mě osobně dával dohromady po úraze na kole, který se mi nedávno přihodil. I přestože to nebylo nic banálního, jsem po velice krátké době a jeho přesné diagnóze schopný opět normálně fungovat. S jeho péčí jsem nadmíru spokojen, v mnohém převyšuje lékaře, u kterých jsem doposud byl, proto velmi doporučuji.

Rozhodně nemůžu souhlasit s kritikami tohoto lékaře-léčí mě i celou mou rodinu k naší plné spokojenosti už několik let.Nikdy nedošlo k pochybení,jeho diagnózy byly vždy správné a léčba úspěšná.Mohu rozhodně doporučit.

Jsem pacientkou MUDr. Mašky již 9 let a to proto, že Pagotovu chorobu se ještě nikomu nepodařilo vyléčit. Jeho odborné znalosti jsou na velmi vysoké úrovni a jeho empatický přístup k pacientovi rovněž. Kdykoliv mě mé zdraví zklame, pak nikdy pan doktor. Za všech okolností i když má diář plný pacientů vyjde člověku vstříc a najde si pro něj místo. Takový přístup není zcela běžný, spíš vyjímečný u většiny lékařů, tedy pokud nejste jeho známý.
Pana doktora si velmi vážím z hlediska odborných znalosti, i pro jeho lidský přístup. Jiřina