náměstí Republiky 760/35, Mladá Boleslav
Kardiologická ambulance

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

4 názory pacientů

dorý je za 3 a to je málo tak jako on by mělo vypadat zdravotnictví jsem rád že jsem u něj v péči i u sestřičky.PŠT

Nemám srovnání s jiným kardiologem,ale je to od pohledu sympatický a vystupováním velice příjemný člověk. Vše s citem a laicky vysvětlí. Jen více takových doktorů :o)

Plně souhlasím s předchozím hodnocením!!!

Klidný, citlivý, pečlivý, ochotný a vstřícný lékař. Tvoří se svou usměvavou sestřičkou výborný tým, což určitě není v té šílené záplavě kardiaků jednoduché. Chodíme k němu oba s manželem a musím říct, že jsem za život prošla už několika ordinacemi kardiologie a nenarazila jsem ani na jednoho protivu. Že by na studia kardiologie šli jen pohodáři? :-)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám jít podruhé na vyšetření SPECT myokardu byla jsem v roce 2013 dopadl dobře, ale mám při výstupu do schodů, nebo jízdě na kole tlak na levé straně. Byla jsem znovu vyšetřena echo, bicykl a lékařka kvůli tomu, že mám na vrcholu zátěže tlak za hrudní kostí, ač není jiný nález mě chtěla poslat na SGK, byla jsem z toho dost vyděšená, řekla mi, že můžu odmítnout, nebo se poradit s lékařem, který mě k ní odeslal, tak doporucil vzhledem k nevýznamnému nálezu znovu Spect a podle toho teprve dále. Mám strach ze záření, každý rok jsem na nějakém vyšetření. Mám před operací štítné žláza a jsem i psychicky na tom špatně. Měla bych odmítnout toto vyšetření. Jak velká je radiační zátěž. Děkuji Jana

Dobrý den, konsultaci pacientům, kteří nejsou v mé péči neposkytuji pro možné nedorozumění, nepřesnost interpretace předchozích vyšetření.
Obecně radiační zátěž SPECT je vyšší, několikanásobně vyšší než např. rtg plic. Doporučuje se neprovádět častěji než po 2 letech.
Pokud máte klinické obtíže interpretované jako angina pectoris, pozitivní nativní zátěžový test, pak je vhodné provést buď katetrizaci (SKG) nebo zmiňovaný SPECT.

MUDr. Zbyněk Košek