Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

náměstí Republiky 760/35, Mladá Boleslav
Kardiologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

dorý je za 3 a to je málo tak jako on by mělo vypadat zdravotnictví jsem rád že jsem u něj v péči i u sestřičky.PŠT

Nemám srovnání s jiným kardiologem,ale je to od pohledu sympatický a vystupováním velice příjemný člověk. Vše s citem a laicky vysvětlí. Jen více takových doktorů :o)

P

Plně souhlasím s předchozím hodnocením!!!

R

Klidný, citlivý, pečlivý, ochotný a vstřícný lékař. Tvoří se svou usměvavou sestřičkou výborný tým, což určitě není v té šílené záplavě kardiaků jednoduché. Chodíme k němu oba s manželem a musím říct, že jsem za život prošla už několika ordinacemi kardiologie a nenarazila jsem ani na jednoho protivu. Že by na studia kardiologie šli jen pohodáři? :-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám jít podruhé na vyšetření SPECT myokardu byla jsem v roce 2013 dopadl dobře, ale mám při výstupu do schodů, nebo jízdě na kole tlak na levé straně. Byla jsem znovu vyšetřena echo, bicykl a lékařka kvůli tomu, že mám na vrcholu zátěže tlak za hrudní kostí, ač není jiný nález mě chtěla poslat na SGK, byla jsem z toho dost vyděšená, řekla mi, že můžu odmítnout, nebo se poradit s lékařem, který mě k ní odeslal, tak doporucil vzhledem k nevýznamnému nálezu znovu Spect a podle toho teprve dále. Mám strach ze záření, každý rok jsem na nějakém vyšetření. Mám před operací štítné žláza a jsem i psychicky na tom špatně. Měla bych odmítnout toto vyšetření. Jak velká je radiační zátěž. Děkuji Jana

Dobrý den, konsultaci pacientům, kteří nejsou v mé péči neposkytuji pro možné nedorozumění, nepřesnost interpretace předchozích vyšetření.
Obecně radiační zátěž SPECT je vyšší, několikanásobně vyšší než např. rtg plic. Doporučuje se neprovádět častěji než po 2 letech.
Pokud máte klinické obtíže interpretované jako angina pectoris, pozitivní nativní zátěžový test, pak je vhodné provést buď katetrizaci (SKG) nebo zmiňovaný SPECT.

MUDr. Zbyněk Košek

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti