Anoskopie • Od 350 Kč

Léčba hemoroidů +7 Více

Léčba křečových žil

Odstranění kožního, mateřského znaménka, pihy • Od 700 Kč

Odstranění podkožního tukového útvaru • Od 700 Kč

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Od 350 Kč

Od 250 Kč

Od 700 Kč

Od 700 Kč

Od 500 Kč

Od 500 Kč

Privátní chirurgická praxe

Léčba HEMOROIDŮ /hemeroidů/ přístrojem HEMORON, řitních trhlin a dalších onemocnění konečníku a tlustého střeva
Kosmetické a estetické operace...

• chirurgie

Vynikajici profesional. Vse vysvetli, zakrok provádí velmi citlive, ve vsem se snazi vyjit pacientovi vstric. Takto by mela vypadat lekarska pece vsude.

Pan doktor Dvořák je velmi profesionální proktolog, ale zároveň má velmi lidský a osobní přístup. Při jeho návštěvě si nepřipadáte jako když mluvíte s někým, kdo mluví latinsky jen abyste mu nerozuměli. Vše vysvětlí, řekne, co vás čeká, v případě dotazů je na telefonu - kéž by byl takový každý lékař.

Zkušený, erudovaný chirurg, s příjemným chováním ,velmi zručný, vzdělaný a lidský

skvělý přístup,ochotný, pečlivý, vše krásně vysvětlí!

Výborný lékař, specialista, člověk, moc milá sestřička. Doporučuji

Pan doktor mi prováděl zákrok Hemoronem - s tím jsem byl spokojen. Pak mi odstaňoval mateřská znaménka na zádech. 4 roky po zákroku mám na zádech stale ošklivé jizvy. Když to vidí jiný doktor, říká, že je to tím, že to bylo špatně stažené - těd budu mít do konce života zjizvená záda nebo musím jít na nějakou plastiku

Vynikající lékař s velmi lidským přístupem k pacientovi, zkrátka lékař na svém místě. Takto by u nás mělo zdravotnictví vypadat. Pana doktora doporučuji, kde mohu.
Sestřička též velmi milá.

Takhle má vypadat zdravotnictví. Od první chvíle víte, co se s vámi bude dít. Doktor vše popíše, vysvětlí, navrhne řešení. Před zákrokem informuje co se bude dít a během samotného zákroku s vámi neustále komunikuje popisuje a vysvětluje.
Odcházíte ošetřen a víte všechno co se s vámi dělo, děje a možná bude dít v budoucnu.

Nejlepší chirurg,profesionální přístup a pokaždé poradí a pomůže a super sestra,takových je dneska málo.

Tento lékař se ke mně choval jako ke klientovi. Profesionalita, vztřícnost, odbornost. Velmi děkuji, že jste mi dal naději, že pokud člověk hledá, dobrého lékaře i v ČR najde.