StomatologieBene s.r.o.
Máchova 2328, Benešov

jako odborník jistě svou profesi umí,nicméně katastrofální komunikace s pacientem předčí již jen jeho zdravotní sestra. nejprve předložila staré doporučení a doktor poučuje o zákroku,který není aktuální,poté,co jsem upozornila,že jsem se svým téměř dospělým synem přijela na jiný výkon,se doktor naštval a začal být tak arogantní a rozčilený,že si někdo dovolil!!!!! ,že mě vůbec nepustil ke slovu s tím,že jde o nějaké nevysvětlitelné antipatie a ať se rozhodně objednáme jinam,jo a stěžovat si můžeme prý až na lékařské komoře! A ani nás již nikdy neobjedná. Sestra popřela i obsah našeho telefonátu při objednávání,přitom já musela diktovat z doporučení i latinsky,ještě že jako zdravotník s tím nemám potíže,navíc ordinuje v civilu,bez uniformy,to fakt nemusím

Pan doktor svoje řemeslo umí dobře, ale znám i lepší a příjemnější zubaře. Za odbornost bych dala 3 hvězdičky. Za přístup k pacientovi 2.

bojim se zubare, ale tohohle ne

I když jsem z Příbrami,velice ráda si dojedu do Benešova,protože mít takhle super zubaře je k nezaplacení...!! Oceňuju přístup k pacientovi a obzvláště k dětem....Je to asi poprvé v životě co jezdíme k zubaři rádi...o))

Precizní práce a kvalitní výsledky.

pan doktror mi vysekával zub,který začal růst až v mých 41 letech,rostl do zubů.Hrozilo že bude muset ven i zub nad ním,nakonec to zvládl tak úžasně a profesionálně,že mi zub zůstal.nejlepší odborník v Benešově.Doporučuji!

Jsem z práce pana doktora opravdu nadšená, trhal mi komplikovaně vyrostlé moudráky, ale já byla za 10 minut pryč z ordinace a vše proběhlo bez otoků a jakékoli bolesti! Navíc je velmi vstřícný, vím, že mé zuby jsou v maximální péči. Zatím jsem na něj slyšela vždy jen chválu. Další plus je pěkně zařízená ordinace a velmi příjemná a hodná sestřička!! DOPORUČUJI!

Nechala jsem si zde dělat implantát a mohu opravdu pouze chválit - jak profesionalitu, tak kvalitu práce doktora.

dřív jsem se zubaře šíleně bála co chodím k panu doktorovi jsem v pohodě, vždy vysvětlí co se se zubem děje a jak ho opravit naprostá spokojenost mohu jen doporučit jitka