Zbyněk Doležal, zubař Benešov

Zubař

Máchova 2328, Benešov
StomatologieBene s.r.o.

Umístění: StomatologieBene s.r.o. Jiný

Bezbolestné vytrhávání zubů, implantát sedl výborně, drží už 8. rokem. Těžko hledat konkurenci. Vřele doporučuji.

Profesionál chirurg na nejvyšší úrovni, přitom příjemné osobní jednání, bezbolestné profesionální provedení a úplně bezbolestné dni poté.
Nevěřila jsem, když říkal, že vytržení tří zubů, bude hned. Za 5 minut jsem byla v autě. Úžasné, neuvěřitelné, každému bych přála, aby narazil na tak skvělého doktora.

Nejlepší Zubní lékař z Benešovska, Moderní vybavení a velmi příjemné prostředí s personálem. Velmi oceňuji i místa k parkování

O

Velmi pěkné moderní centrum,všude čisto ,korektní pracoviště.K panu doktorovi jsem přišla po špatné zkušenosti u jiného implantologa,kde jsem zuby neměla ani po 7 měsících.Operoval mě znovu .Mám 3 implantáty a zuby mi udělal za 2 měsíce.

Chtela bych touto cestou podekovat panu doktoru Dolezalovi a jeho personalu za naprosto profesionalni a presto lidsky pristup.
V kvetnu minuleho roku mi byl voperovan implantat predniho zubu. Vse probehlo v klidne atmosfere a v naproste duvere. Rana v podstate nebolela a otok vzmizel do nekolika dni. Operovane misto se zahojilo velmi rychle bez jakychkoli komplikaci.
Osm mesicu po operaci jsem se odstehovala do Velke Britanie. Byla jsem na prvni preventivni prohlidce u anglickeho zubare, ktery patri k tem uznavanym. Velmi ho zajimal muj implantat a kde mi ho delali. Byl odvedenou praci velmi potesen, prohlizel si implantat ze vsech stran a projevil opravdove uznani nad odvedenou praci zlatych ceskych rucicek.
Vsem bych tedy chtela stomatologii Bene v Benesove u Prahy vrele doporucit. Je to opravdova klinika. Panuje zde naprosta cistota, dochvilnost a slusne chovani personalu vas upouta na prvni pohled.
Jeste jednou mnohokrat dekuji.
Hana Hardwick, Hornsea, UK

F

K panu doktorovy mně poslal můj zubař na komplikované trhání moudráků. Je to opravdu odborník na svém místě, celá operace za 20 minut hotová a vše během pár dní zahojeno a bez komplikací. Z mého pohledu byl pan doktor velice vstřícný a komunikace s ním naprosto bezproblémová

Naprostá špička!!!

bojim se zubare, ale tohohle ne

I když jsem z Příbrami,velice ráda si dojedu do Benešova,protože mít takhle super zubaře je k nezaplacení...!! Oceňuju přístup k pacientovi a obzvláště k dětem....Je to asi poprvé v životě co jezdíme k zubaři rádi...o))