Zbyněk Doležal, zubař Benešov

MUDr. Zbyněk Doležal

Zubař

Máchova 2328, Benešov
StomatologieBene s.r.o.

Pan doktor je profesionál s chladnou hlavou, což někomu může vyhovovat více, někomu méně. Byl jsem na vyndavání moudráků a pan doktor vše provedl velmi, dobře a při operaci ví, co má říkat, aby se pacient cítil v bezpečí. Mimo zdravotní přístup však působí dost přísně a nekompromisně např. injekce mi dal s rychlostí a bez ohledu na pohodlí. Osobně mi tento přístup nevadí - čekal jsem ho alespoň vím, že se mu netřásla ruka.

Co bych panu doktorovi vytknul je malá ochota resp. informovanost ohledně jeho internetových stránek. Např. mi dělalo problém na internetu najít, že adresa jeho nové ordinace již není Tyršova 2182, ale že je Máchova 2328 (to jen kdybyste to někdo nemohl najít). Ano na telefonu to člověku také řeknou, ale když to člověk zapomene nebo ztratí, tak si myslím by to měl možnost mít zjistit i jinde než na dveřích původní ordinace. Stejně tak by bylo transparentnější mít ceník služeb zveřejněný na internetu, než jen v ordinaci.

Závěr - pan doktor bude z profesního hlediska asi opravdu nejlepší odborník v Benešově. Počítejte s tím, že mimo to je ledově klidný a mimo operaci na vás nebude brát moc ohledy. Doporučil bych panu doktorovi, aby si aktualizoval webové stránky a vůbec aby měl lépe zveřejněné věci na internetu. Za tento nedostatek mu strhnu 2 hvězdičky.