Zbyněk Doležal, zubař Benešov

MUDr. Zbyněk Doležal

Zubař

Máchova 2328, Benešov
StomatologieBene s.r.o.

Arogantní namyšlený lékař, sic s velkým umem ve své profesi, ale nedoporučuji! Neboť toho velmi zneužívá. Vysloveně vydírá pacienty a dře je z posledních peněz, protože ví, jaké je dnes zubní lékařství a že všude je plno. Doprošovat se ho, to raději pojedeme dál mimo náš kraj.

jako odborník jistě svou profesi umí,nicméně katastrofální komunikace s pacientem předčí již jen jeho zdravotní sestra. nejprve předložila staré doporučení a doktor poučuje o zákroku,který není aktuální,poté,co jsem upozornila,že jsem se svým téměř dospělým synem přijela na jiný výkon,se doktor naštval a začal být tak arogantní a rozčilený,že si někdo dovolil!!!!! ,že mě vůbec nepustil ke slovu s tím,že jde o nějaké nevysvětlitelné antipatie a ať se rozhodně objednáme jinam,jo a stěžovat si můžeme prý až na lékařské komoře! A ani nás již nikdy neobjedná. Sestra popřela i obsah našeho telefonátu při objednávání,přitom já musela diktovat z doporučení i latinsky,ještě že jako zdravotník s tím nemám potíže,navíc ordinuje v civilu,bez uniformy,to fakt nemusím

G

Pan doktor svoje řemeslo umí dobře, ale znám i lepší a příjemnější zubaře. Za odbornost bych dala 3 hvězdičky. Za přístup k pacientovi 2.