Zubní ordinace FAMILYDENT

(77 názorů)

Jsme soukromá zubní ordinace v Praze 5 -Košíře. Poskytujeme komplexní stomatologickou péči v oboru preventivní, estetické, implantologické, protetické a chirurgické stomatologie. Klademe důraz na i... Více

Zubní ordinace FAMILYDENT

Pod Klamovkou 472/7

150 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Jsme soukromá zubní ordinace v Praze 5 -Košíře.

Poskytujeme komplexní stomatologickou péči v oboru preventivní, estetické, implantologické, protetické a chirurgické stomatologie. Klademe důraz na individuální přístup, kvalitní ošetření a dostupné ceny.Snažíme se svým pacientům zajistit moderní stomatologické technologie, které rozsah zubní péče rozšiřují, zvyšují její komfort a snižují bolestivost výkonů. Naším cílem je pomoci pacientům překonat strach z návštěvy zubního lékaře, který mnohokdy vede k odkladům potřebných návštěv zubní ordinace a k často zbytečným potížím a zákrokům. Prevence je tou nejlepší léčbou. Přijďte dřív, než bude pozdě.

Jak se objednat?
Telefonicky: +420 777 231 430

Vážení pacienti, dovolujeme si vás požádat v případě, že se nemůžete dostavit na ošetření ve stanoveném termínu, prosím dejte zprávu den předem, aby byla možnost objednat dalšího pacienta. Děkujeme velmi za pochopení.

Naše vybavení

• Extrakce zubů
  • Protetika

Nemoci

• zubní kaz
  • zánět zubního nervu (onemocnění zubní dřeně)
  • zánět dásní
  • prořezávající se zuby
  • obnažené zubní krčky
  • zničení části zubu
  • zánět v okolí hrotu kořene

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Olena Rudiy

• Z
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Po velmi špatné zkušenosti na jedné prestižní stomatologické klinice jsem se na doporučení své známé objednala k této paní doktorce. Přišla jsem s velkou bolestí zubu, který mě začal bolet po ošetření jiné stomatoložky. Přestože jsem chtěla zub vytrhnout, paní doktorka byla trpělivá a dokázala to, čemu já už příliš nevěřila, zub mi zachránila. Má k pacientovi lidský přístup, empatii a vstřícnost. Vše co provádí vysvětlí a ukáže. Po každém výkonu provede rtg, aby měla jistotu, že je vše v pořádku. Je opravdu velmi pečlivá a moc milá. Paní doktorce velice děkuji za její skvělou práci, protože mi pomohla od velké bolesti a mám k ní bezmeznou důvěrou. Je opravdu špičková profesionálka, ale i skvělý člověk. Můžu všem, kteří stále hledají dobrého stomatologa vřele doporučit, neboť u této paní doktorky máte jistotu, že jí jde na prvním místě o pacienta a o jeho pohodlí.
      Děkuji, Zuzana F.

• E

Paní doktorka je velmi milá a opravdu pečlivá ke svým pacientům , má profesionální a lidský přístup . Můžu jen doporučit!

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře

• Ivan Todorov

• L
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: extrakce osmičky

Téměř dvacet let jsem docházela do ordinace lékařky, která nyní ukončila svoji praxi. Absolvovala jsem u ní 3x extrakci zubu vždy s následnými velkými problémy se suchým lůžkem a dalšími komplikacemi, vždy i třítýdenní velké bolesti. Byla jsem zvyklá na určitý přístup a brala ho jako normu. V červnu 2018 jsem navštívila ordinaci FAMILIDENT a registrovala se. Nikdy jsem nepsala nikam žádná hodnocení, ale můj zážitek je tak silný, že se chci podělit i s ostatními. Pan doktor Todorov mi před třemi dny provedl extrakci osmičky. Nejen že jsem vůbec necítila vpich injekce, extrakce proběhla snad v minutě, i následné ošetření bylo citlivé a tak perfektní, že jsem třetí den po zákroku a téměř bez bolesti. Jsem z toho tak v šoku, protože jsem šla na tento zákrok v hrůze po předchozích zkušenostech a bláhově jsem zjistila, že existuje i jiný přístup a péče. Proto panu doktorovi moc děkuji!

• B
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: extrakce zubu

Profesionální zubař s příjemnou povahou, navíc provedl naprosto bezbolestnou extrakci osmičky. Z ordinace jsem odcházela bez zubu moudrosti, ale s úsměvem na tváři. Je to Pan Stomatochirurg :-)

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Nina Butakova

Zubař, Dentální Hygienistka, Hygienista, lékař

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Nejlepší zubařka, kterou jsem kdy poznala. Milá, vždy se snaží pomoci, velmi pečlivá a pacientovi se věnuje na 100%.

• J
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžná zubní kontrola

Skvělá paní doktorka. Vše vysvětluje, je velmi pečlivá a precizní - jsem s ní maximálně spokojená a už budu chodit pouze k ní.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Tetiana Konysheva

• M
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Tak jsme to po roce a půl konečně zvládli :)) Mám krásné zuby! A moc děkuju paní doktorce za trpělivost a laskavost.To bylo práce :D Asi 5 vyměn bíle za amalgamy,3 nové plomby a 1 trhání. :-) Měl jsem obrovský strach ze zubaře z dětství. Pokud se taky bojíte lepší doktorku nenajdete :) Preciznost,kvalita ,lidskost na jedničku.Chválím i sestřičky. :-) Moc Vám děkuju a VŠEM DOPORUČUJI :) Michal !

• L
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Paní doktorku doporučuji. Je velice pečlivá, tepělivá, profesionální a milá. Oceňuji také ochotu vysvětlit situaci i zákrok.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře