Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (59)

Libuše Adámková Jiný

Paní doktorku navštěvuji již několik let, vždy velmi ochotná, vstřícná. Velmi mě pomohla při vyřízení nemoci z povolání i všech odškodnění. Zdena

MUDr. Miroslava Ganzarová Jiný

Paní doktorka mi vždy pomůže, pošle e-recept a i když pracuji v Brně, vyjde mi vstříc, nabídne čas návštěvy. Jsem s ní spokojená.

Libuše Adámková Jiný

Ona je tak nepřijemnej člověk. Jak někdo s takovým chováním může pracovat s lidmi.

Libuše Adámková Jiný

Dr,Libuše Adámková nejhorší lékař kterého jsem kdy potkal arogantní nepříjemná a neochotná !!!!!!!! Budu podávat stížnost na Českou lékařskou komoru.

MUDr. Jiří Fiala Jiný

Profesionalita každým coulem. Jsem moc spokojen, že jsem se objednal právě k panu doktorovi.

MUDr. Jan Schön Jiný

Prosím všechny, aby šli na kontrolu na jiné pracoviště. Pan doktor Schon vyšetřuje hlavně pohmatem, ultrazvuk je VELMI krátký a p. doktor se na něj skoro nedívá. Navíc používá už starý ultrazvuk. Do minuty je člověk venku, oproti jiný pracovištím velmi nedůkladně vyšetřeno.

Libuše Adámková Jiný

Ať už osobní návštěva,nebo informace po telefonu,vždy nepříjemná,arogantní a vždy vás uráží.Docházím k ní s maminkou,která na tom je zdravotně opravdu špatně. Já tehdy těhotná,později po porodu a vždy mě dokázala akorát vydeptat. Maminka od ní odchází s pláčem.Trpí depresema a doktorka místo aby se chovala solidně,tak se jí díky její návštěvě stav ještě zhoršuje. Neochotná sdělit informace.Vše vám řekne jen jednou,takže se nepokoušejte ptát za půl roku znovu.Označí vás za ... nejde to sem vepsat.Dle ní jsem otravná ženská,co si vymýšlí nesmysly a jsem blbá jak kolo od trakaře a to jen proto,že jsem jednou potřebovala mamku přeobjednat,kvůli vyšetření miminka v nemocnici. Obrovsky problém.Vůbec žádná empatie,že je zdraví a život miminka v tomto případě důležitější. Druhý termín dala,ale co jsem si při tom vyslechla,bylo až k neuvěření. Po poslední návštěvě jsem se už neudržela a pohádali jsme se. Mamka se mi tam hroutila před očima a takové jednání si opravdu nikdo nezaslouží.

MUDr. Ivan Kohl Jiný

Pan doktor dělal kontrolní EKG mému synovi. Suše mi sdělil že na záznamu "není něco v pořádku" a doporučuje hospitalizaci. Na mou pragmatickou otázku co přesně není v pořádku mi arogantně zvýšeným hlasem opakoval totéž. Nejsem žádná citlivka a po rozhovoru s dětskou kardioložkou v KNTB, která mi vše vysvětlila, jsem zjistila, že stačily dvě věty k vysvětlení problému. Naprosto nedoporučuji, pan doktor již zřejmě ve svém věku nemá dostatek trpělivosti a empatie komunikovat s pacienty nebo rodinnými příslušníky.

MUDr. Jiří Boháč Jiný

Výborný doktor pomohl mi s lékaři které jsem potřeboval když mi bylo nejhur

MUDr. Jiří Fiala Jiný

Aktuální zkušenost. Zlín, poliklinika, pátek. Pan doktor jak po stránce profesní, tak lidské skvělý. Organizace špatná, byla jsem jen na kontrole po zlomenině. Po dvou hodinách v čekárně, kdy se okolo mě vystřídali lidé jsem se sestry zeptala, kdy odhaduje, že bych mohla přijít na řadu. V práci na mě čekali další lidé, kteří potřebovali odhad kdy přijdu já a potřebovala jsem jim dát nějakou odpověď. Od sestry se mi dostalo povýšené, nic neříkající odpovědi a arogance s důrazem, aby to všichni v čekárně slyšeli a varování ať se je nesnažím stresovat. Já jsem jen potřebovala znát, kdy přijdu na řadu, abych se mohla rozhodnout s ohledem na práci a lidi, kteří čekají zase na mě, zda zůstanu, nebo přijdu jindy. Myslím, že dotazy tohoto typu by měl personál pana doktora zvládat bez emocí, případně být proškolen. Děkuji

Kontakt

třída Tomáše Bati 3705, Zlín 760 01 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna