Zlínská poliklinika a.s.

• Petr Šustek

Ortoped, MUDr.

• K
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: Bolest zad

Podle mě i mé přítelkyně se jedná o nejhoršího ortopeda, či dokonce lékaře ve Zlíně. Pan doktor se chová k pacientům arogantně až přisprostle, velmi mírně řečeno. Problém ani v jednom případě nevyřešil a ani nenavrhnul řešení, ale pokaždé si neodpustil poznámku, že si za to pacient může sám. Mimo jeho ohavný přístup mám velké pochybnosti nad jeho znalostmi, diagnostikuje neexistující choroby a pak se cítíte jako mrzák. Po změně doktora problém vyřešen a nikdo se nestačí divit, co byl schopný pan Šustek diagnostikovat, každý kroutí hlavou nad jeho chováním. Ordinaci pana Šustka je třeba se ve vlastním zájmu vyhnout velkým obloukem.

• L

Pan doktor je odborník na svém místě. Příjemný, ochotný, poradí, důkladně se věnuje pacientovi při vyšetření a paní sestřička je taktéž příjemná.

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře

• Rudolf Dostálek

Chirurg, MUDr.

• Umístění: Ordinace Valašské KloboukySlužby: úrazová chirurgie

Naprosto vyborny doktor! Sla jsem za nim s jednim problemem a vzhledem k tomu, ze se v poliklinice strida s jinym doktorem (u ktereho jsem byla pred lety s necim jinym), tak se podival na muj predchozi zaznam, sam od sebe. To, co minuly pan doktor odmital resit, on vyresil hned a sdelil mi, ze ma boule na brise (po operaci slepeho streva) je nador v jizve. Nic, co bych mela resit liposukci-jak mi radil doktor predchozi. Takze za me perfektni pristup! Doporucuju. A jeste se u nej clovek zasmeje.

• S

Výborný pan doktor! Stejně jako ostatní personál v ordinaci. Velmi vstřícný a kvalitní. Doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Marcela Plšková

Gynekolog, MUDr.

• P
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: Jiný

Nejvíce mi vadily dlouhé čekací doby v čekárně. Hlavně v těhotenství to bylo dost nepohodlné sedět v čekárně i dvě hodiny.

• V
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: Preventivni prohlidka

Pani doktorku Plskovou bych rozhodne nikomu nedoporucila a ne jen kvuli jeji casto neprijemnemu vystupovani a malomluvnosti (asi mi do toho co mi je nic neni :). Poslednich par let mi vzdy pani doktorka naordinovala vaginalni pilulky/antibiotika na rozmnozenou spatnou bakterii. I kdyz jsem pani doktorce rikala, ze me zadna bolest, zapach, zbarveni vytoku ani svedeni netrapi. Asi 2x jsem to neresila a vzdy pilulky vzala, pote ale silene svedeni a paleni zacalo. Naposledy me ale doporuceni pani doktorky na chemoterapeutika na stejny problem zarazilo. Sla jsem na vysetreni k jine pani doktorce, ktera toto podezreni nepotvrdila. Kdyz jsem si za par tydnu zavolala na vysledky, pani doktorka Plskova rekla "Nic se tam nenaslo, ale dobre, ze jsme to prelecily...nehoraznost, takze bych si jen tak pro nic davala pilulky, ktere mi znici polovinu dobrych bakterii jen tak pro nic za nic!!! Uz niky vice.

Podívejte se na všechny názory (44) na lékaře

• Jan Schön

Onkolog, Diagnostik, MUDr.

• Z

Pan doktor
      je ochotný vždy pomoci,k pacientkám je vstřícný a citlivě vyšetří,poradí.Děkuji za vyšetření.

• M

Doba, kdy tento lékař patřil k dobrým doktorům zřejmě pomynula, nechal mě téměř rok s diagnozou adenoza 3. stupně bez operace, tuto mi 2x odsunul, chodila jsem co 3 měsíce k objednání na tuto operaci, bohužel naposled to byla již rakovina, což je další stupeň po adenoze. V Brně jsem dostala za doktora ještě vyhubováno, proč se mnou takovou dobu nic nedělal, jeho komentář k mé diagnoze zněl " Nebojte to přežijete", nevím, kam se vytratila etika, nevím, proč si takovýto lékaři stěžují na chování svých pacientů k nim samým, ale tento lékař by se měl nad sebou zamyslet a odejít zavčasu, protože co tak slyším kolem nadělá víc škody než užitku. Pokud si chcete zachovat pevně zdraví a hlavně včasnou léčbu najděte si jiného lékaře.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Karel Pavelka

Oční Lékař, MUDr.

• J
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: Jiný

Úžasný pan doktor i jeho zdravotní sestřička. Pan doktor vše vysvětlí, je trpělivý, sympatický, úžasný odborník. Všem doporučuji.

• L

Nevím, co bych vytknul. Pan doktor je velmi příjemný a ochotný. Poradí i např. ohledně praktických věcí jako jak to udělat s laserovou operací nebo kde pořídit určitá skla do brýlí. Jediné negativum jsou delší objednací lhůty (2-3 měsíce). Když už je člověk objednaný, tak ale nějak extra dlouho nečeká.

• Jiří Boháč

Psychiatr, MUDr.

• T
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: Jiný

Vstřícný dobře vždy poradi pomohl mi hodně s mojí úzkosti můžu se na něho spolehnout důvěra empatie

• K
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: Jiný

Byla jsem v péči pana doktora zhruba 3 roky.. Léčba probíhala jednou za 3 měsíce (což je oproti jiným málo).. Sezení trvalo zhruba 3-4 minuty a to s tím, je mi strašně, napíšeme léky, nashle za 3 měsíce.. U jiných jsem tohle nezažila a jsem ráda, že jsem v péči jiného psychiatra, který je vstřícnější.

Podívejte se na všechny názory (50) na lékaře

• Magda Fišerová

Pediatr, MUDr.

• S
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: Jiný

Velmi pečlivá, zodpovědná paní doktorka, která nenechá nic náhodě a vše prověřuje. To, že hledá v knihách všechny možné informace k daným příznakům, svědčí o její svědomitosti. Zároveň ale netlačí na pilu a když to jde, vychází vstříc pacientům a jejich rodinám. Nechcete-li očkovat, nezakazuje, nevyhrožuje ani nepoučuje, jen informuje a nechá rozhodnutí na vás. To si na ní velmi cením a rozhodně bych neměnila. Doplňuje ji velmi milá a ochotná sestřička Doleželová.

• A

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Jako zastupující za MUDr.Gavendovou jsem u ní byla 2x a už nikdy víc. Nikdy nezapomenu na to, jak si vytáhla knížku a podle popisu příznaků studovala, co by to mohlo být za nemoc. Dcera měla vyrážku.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře