Zlínská poliklinika a.s.

760 01, Zlín, zlínský

• Blanka Mistríková

Neurolog,

• K
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.

Paní doktorka je skutečný profesionál ve svém oboru ! Navíc se k lidem chová velmi příjemně a nepovýšeně, kéž by bylo víc takových lékařů všem můžu jen doporučit

• Velká spokojenost s paní doktorkou. Vše mi vysvětlila, doporučuji.
      Objednaná jsem byla, vzala mě načas, nečekala jsem, příjemná, vstřícná, ochotná. Chodila k ní i má babička a je stejného názoru.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Jiří Boháč

Psychiatr, MUDr.

• B
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: Psychické potíže

Již z komunikace s panem doktorem Boháčem pramení klid a rozumný přístup k životu. Návštěva v jeho ordinaci mne vždy povzbudí. Děkuji.

• M
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: Úzkosti

Můj lehký případ je v pohodě, já šel jenom pro léky a příjde mi že spíš bere lidi jako továrna. Poslechne si trochu, něco předepíše a jde další člověk. Třeba může být dobrý, na komplikované případy ale pokud nechcete problém tlumit lékema a chcete si trochu i popovídat o problému. Jdete jinam, ale příjemný člověk aspon. Není tak špatný, ale určitě jsou lepší psychiatři. Co nemají cíl, dával jenom léky a mít jednoho člověka u sebe max 20 minut. To mi nepříjde jako řešení.

Podívejte se na všechny názory (47) na lékaře

• Světlana Nečasová

Dermatolog, MUDr.

• M
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: dermatoskopie

Byla jsem objednaná 3 týdny dopředu 12 poledne. Na řadu jsem se dostala o 2 hodiny později. Problém je ten, že paní doktorka nemá napsáno v ordinačních hodinách přestávku na oběd a tak si každá po sobě se sestrou vezmou pulhodiny a nezajímá je, že čekárna je plná. Celková prohlídka s předepsáním léků u mě trvala 3 minuty. Ordinaci chybí organizace.

• A
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: znaménka, bradavice, seborea

S paní doktorkou jsem byla spokojená. Ošetření dětí probíhalo rychle, pečlivě, vše vysvětlila, poradila, dala doporučení na chirurgii k odstranění znamének, odstranila bradavici z chodidla. K dětem je milá, zvládá je s přehledem, nedramatizuje. Sestřička je také ochotná a rychlá.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Michal Klácel

Internista, MUDr.

• Z
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: Pravidelná kontrola zdravotního stavu.

Pan doktor Klácel je vynikající lékař,odborník ve své profesi.Je vstřícný,poradí,uklidní.Plně se věnuje pacientům.Vysoce si cením toho,že vyslechne pacentku s problémy,najde si čas a vše vysvětlí.Ošetřoval i manžela,osobně k němu chodím pravidelně a jsem velice spokojená.Doporučuji i jiným pacientům,.Pane doktore,děkuji Vám za vzornou péči a starostlivost.

• A

Oceňuji vstřícnost při zajištění léků pro syna. Při vyšetření syna se mu MUDr. Klácel věnoval a řešil zdravotní problémy v širším rozsahu. Syn byl s jeho přístupem spokojen. Našel si čas, aby také mně situaci vysvětlil. Vše proběhlo podle předchozí dohody.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jiří Fiala

Chirurg, MUDr.

• L
      Umístění: Zlínská poliklinika a.s.

MUDr. Fiala - jediný lékař, ke kterému se skutečně těšíte, ať jdete s čímkoliv. I se sestřičkama nádherně sehraný tým.

• E
      Umístění: jiné místo

Pan doktor Fiala je vynikající chirurg a člověk!!! Jediný pan doktor, který se postaral o moje důkladné vyšetření a dokázal určit moji správnou diagnózu. Všem velmi doporučuj!!! Eva B.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Petr Šustek

Ortoped, MUDr.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s.Služby: Bolest zad

Podle mě i mé přítelkyně se jedná o nejhoršího ortopeda, či dokonce lékaře ve Zlíně. Pan doktor se chová k pacientům arogantně až přisprostle, velmi mírně řečeno. Problém ani v jednom případě nevyřešil a ani nenavrhnul řešení, ale pokaždé si neodpustil poznámku, že si za to pacient může sám. Mimo jeho ohavný přístup mám velké pochybnosti nad jeho znalostmi, diagnostikuje neexistující choroby a pak se cítíte jako mrzák. Po změně doktora problém vyřešen a nikdo se nestačí divit, co byl schopný pan Šustek diagnostikovat, každý kroutí hlavou nad jeho chováním. Ordinaci pana Šustka je třeba se ve vlastním zájmu vyhnout velkým obloukem.

• L

Pan doktor je odborník na svém místě. Příjemný, ochotný, poradí, důkladně se věnuje pacientovi při vyšetření a paní sestřička je taktéž příjemná.

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře

• Rudolf Dostálek

Chirurg, MUDr.

• S

Výborný pan doktor! Stejně jako ostatní personál v ordinaci. Velmi vstřícný a kvalitní. Doporučuji!

• K

s tímto lékařem nemám moc dobrou zkušenost jsou i lepší ikdyžuplně špatný také není

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře