ZIRIS Oční centrum, s. r. o.

ZIRIS Oční centrum, s. r. o.

Nemocniční 955

755 01 , Vsetín , zlínský

Původ názvu společnosti ZIRIS Oční centrum, s. r. o., je založen na spojení písmena Z, které je počátečním písmenem zakladatelů očního centra MUDr. Michala Zieglera a Ing. Jana Zlámalíka, a dále ze slova IRIS, což je latinsky oční duhovka.

ZIRIS Oční centrum, s. r. o., je soukromé zdravotní zařízení založené v roce 2012. ZIRIS rozšiřuje služby očního oddělení Vsetínské nemocnice. Tímto unikátním propojením vzniklo Valašské oční centrum, které nabízí komplexní služby pacientům. Toto odborné pracoviště je vybaveno nejmodernějším 6D laserem Amaris 750S, který je v současné době světovou špičkou. Ve střední Evropě s touto technologií pracují pouze tři kliniky, mezi ně patří ZIRIS Oční centrum.

ZIRIS Oční centrum chce nabízet pacientům nejvhodnější řešení, tzn. ne vždy nejdražší. Samozřejmostí je trvalá péče i po operaci, kdy jsou nutné kontroly, zda je vše v pořádku.
„Naším krédem je kvalita, profesionální, individuální a rodinný přístup ke každému pacientovi.“
Ing. Jan Zlámalík
„Pro nás a pro naše pacienty je zásadní komplexní přístup, který zajišťují kvalifikovaný personál a nejmodernější lékařské technologie.“
MUDr. Michal Ziegler

• Nadstandardní vyšetření
  • Operace metodou Lasik
  • Operace metodou PRK-NoTouch
  • Operace metodou PTK
  • PresbyMAX odstranění brýlí na čtení
  • Analýza WaveFront
  • Operace šedého zákalu
  • Oční koherenční tomograf (OCT)
  • Sítnicová ambulance

• klinika

• Michal Ziegler

Oční Lékař, MUDr.

• Z

MUDr Ziegler mě operoval obě oči se šedým zákalem.Jeho přístup k operaci a chování,nejen jeho ,ale i ostatních pracovníků NeoVize Brno,se kterými jsem přišel během vyšetření a operace do styku hodnotím jako profesionální.Za celý svůj život/je mi 64 let/jsem se nesetkal s takovým přístupem.Všem,kteří na tom mají zásluhu ještě jedou moc děkuji za to,že opět vidím jako rys.Dávám 100%,ale vím,že je to málo.Ještě jednou velké díky NeoVize!

• Mišák to je třída