Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (25)

MUDr. Milan Štěpáník Jiný

Pan doktor i sestřička jsou opravdu báječní. Skvělý a lidský přístup, děkuji Vám!

MUDr. Ida Prokopová Faresová Jiný

Paní doktorka byla naprosto úžasná. Při vyšetření vše vysvětlovala a trpělivě odpovídala na otázky, které jsem kladla. Byla jsem u ní poprvé a pokud budu kdykoliv potřebovat další vyšetření, rozhodně vím, kam jít.

MUDr. Ivan Lang Jiný

Mudr. Lang kdysi léčil moje prarodiče, dědovi opakovaně prodlužoval ŘP, I když už roky jezdil velmi nebezpečně. Babičce v jednu chvíli předepsal 27 různých léků, a pak mi tvrdil, že je chtěla. To jsou zřejmě důvody, proč k němu starší lidé tak rádi chodí. Předepíše jim vše, o co si řeknou. Já sama s ním mám velmi negativní zkušenost. Zastupoval mou praktickou lékařku a odmítl mě vyšetřit, nebo jen předepsat test na covid. Čtvrtý den jsem měla přes 39, odběrová sanitka už nejezdila a doktor se sestrou mi opakovali, ať jdu pryč. Zbytečně jsem se pak léčila 3 měsíce. Když pak dorazila neschopenka, měli tu drzost mi zavolat, proč jsem neřekla rovnou, že jsem pod služebním zákonem, že si můžu jít lehnout do nemocnice. ..

Jana Janová Jiný

Tuto pani doktorku vůbec nedoporučuji. Pokud očekáváte příjemné jednání, ochotu a snahu pomoci, tak se nedočkáte. Spíše naopak. Pokud přijdete s nějakým problémem, pro radu či pomoc, chování pani doktorky je arogantní. Z jejího přístupu mate pocit, že ji obtěžujete. Když se ji snažíte vysvětlit daný problém, neustále vstupuje do řeči a dá vám dostatečně najevo, že o vysvětlení nestojí. Nad jejím vyjádřením a postupu léčby kolikrát zůstává rozum stát. Po poslední návštěvě, kdy se mi pani doktorka doslova arogantně vysmívala do tváře, jsem rozhodnutá změnit lékaře.

Jana Janová Jiný

Dcera se narodila v listopadu 2020, takže už byla celkem zima. Od paní doktorky jsme bydleli celkem daleko a místo toho, aby na první prohlídku přijela k nám, dané zákonem, hnala nás k ní a nejel přes to vlak a ještě jsme na to měli jen hodinu, podotýkám, že jen cesta k ní trvala 30 minut a s čerstvě narozeným dítětem toho za půl hodiny opravdu moc nestihnete. Na pravidelné kontroly jsme dále dojížděli k ní, ale bylo neskutečně nehorázné chování ze strany paní doktorky, kdy nás v prosinci, lednu a v únoru nechávala čekat v mrazech a ve sněhu, s pár měsíci starým miminem, venku, protože do čekárny “se nesmělo”! Z kontrol jsme odcházela vždy vystresovaná a dokonce jsem musela doktorce i lhát, protože prostě přece neexistuje, abyste si náhodou vzali vlastní dítě do postele! O očkování ani nemluvím, měla jsem s ní velký problém, když jsem si nepřála, aby dceru očkovala dvěmi vakcínami najednou. Po prvním očkování dceři vyskočil šílený AE, ale doktorka o tom ani nechtěla slyšet, nechtěla malou ani vidět a fotky jsem posílala mailem a vše řešila kortikoidy. A to nemluvím o tom, že přijetí do péče si podmiňovala tím, že neexistuje domácí porod, ambulantní porod, že neexistuje, že by rodič odložil, nedej bože, odmítal očkování. Na to nemá právo žádný lékař a doktorka tímto porušila několikrát zákon. Jsem šťastná, že jsme od této doktorky odešli už dávno.

MUDr. Ivan Lang Jiný

Pán MUDR.Ivan Lang při mé registraci velmi ochotný, pečlivý, důsledný a nejde opomenout milé a ochotné sestry .Jinak platby, hotovost (nejsme v supermarketu).Čekací doba podle počtu lidí v čekárně,ale průměr na osobu je asi 5 až 10 minut.

Iva Mlezivová Jiný

Široko daleko nejlepší lékařka s velkým nadhledem, doktor co člověku dokáže vysvětlit že nemoc se nevyléčí jen práškami.Moc si paní Doktorky vážím za její přistup a profesionalozaci, názor a empatii!

MUDr. Milan Štěpáník Jiný

Již řadu let, mám dýchací potíže a pan doktor, je velmi pečlivý, moc mi pomohl, vše vysvětlí. Já jsem s léčbou i ostatním personálem, velmi spokojena.

Jana Janová Jiný

Nejhorší doktorka jakou sem za svůj život poznal. Vše je dobré jen když je dítě zdravé ale jakmile nastane komikace doktorka se chová jakobychom ji obtěžovali. Nic si nepamatuje a podle mě nema moc vřelý vztah k dětem. Kdykoliv udělá chybu a že jich je na doktorku opravdu dost tak nic nepřizná a vše otočí proti vám. Takový člověk by neměl dělat pediatra!!!

MUDr. Ida Prokopová Faresová Jiný

Paní doktorka je profesionálkou ve svém oboru. V superlativech lze uvést: ochota pomoci,empatie,slušné jednání s pacientem,špičkové vyšetření, diskrétnost.
    Pacient se cítí příjemně už při vstupu do ordinace, při odchodu je díky paní doktorce pozitivně naladěn.

Kontakt

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň 318 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna