Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (11)

MUDr. Michal Štěpán Jiný

Pan doktor je velmi pečlivý, vstřícný, vše vysvětlí dle potřeby pacienta. Nejvíce si cením jeho vlídného, respektujícího přístupu.

Jana Geržová Jiný

Doktorka nanic ani nevi co a na co predepisuje odkazuje lidi na nemocnici nevi nic vysvetlit a opodstatnit když člověk žada fakta tak ho odkaže na jine doktory a mysli si že vše funguje podle jejich tabulek doprdele je to děcky lekař nebo udrřbař robotu ktery funguji podle programu v tabulkach

Jana Geržová Jiný

Milá paní doktorka, hodná na děti. Uklidnila, všechno vysvětlila, profesionálka. Vše v pořádku, děkujeme

Martin Hanousek Jiný

Při mé hospitalizaci si našel čas probrat se mnou můj problém a netvářil se jako že už měl být dávno někde jinde a dělat něco jiného. Děkuji vám za to.

MUDr. Pavol Holeczy Jiný

Chtěl bych ještě jednou touto cestou poděkovat panu doktorovi za jeho nadstandartní přístup a vysokou profesionalitu.

Petr Fojtík Jiný

Vynikající odborník, velmi dobře mi vysvětlil mé problémy a nastínil léčbu. (neustálá tvorba kamenů ve žlučových cestách -ERCP) Příjemný ,klidný ,skvělý lékař na svém místě. Jsem ráda ,že jsem v jeho odborné péči.

Eva Kundrátová Jiný

Dnes jsem paní doktorku viděla poprvé, jako zástup svého lékaře. I pro vytíženost mezi internou a ambulancí hodnotím její přístup kladně. Byla příjemná, vstřícná a věnovala mi veškerou pozornost. Všechny mé dotazy mi vysvětlila s klidem i pochopením. Za mne spokojenost.

MUDr. Michal Štěpán Jiný

pan doktor je odborník na svém místě , pacient je pro pro něho hlavně člověkem ,kterému se snaží vše vysvětlit ,uklidnit a především pomoci. Děkuji

Eva Kundrátová

U vysetreni byla arogantni, zadala jsem z důvodu bolesti o anestezii, to ji velmi obtezovalo. Z jedne vety urcila diagnozu psychosomatik a byla to rakovina vajecniků.

MUDr. Pavol Holeczy operace

Vynikající lékař, milý člověk a hezký muž. Ještě jsem se nesetkala takovým vstřícným, ochotným a odborným přístupem. Je to sluníčko, při něm bolest neboli. Mária

Kontakt

Zalužanského 1192/15, Ostrava 703 00 Zobrazit v Goole Maps
Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna