Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (12)

MUDr. František Machač Jiný

Skvělý přístup i přesto,že jsem dva roky operaci žlučníku odkládala, bála jsem se úplně zbytečně.

MUDr. Miroslav Sixta Jiný

Způsob jednání s pacientem na 0.
    Arogance pro pana doktora je normální.
    Bez jediného slova mi ukončil neschopenku a vyhodil z ordinace s tím že simuluji.
    S výronem kotníku snad ani simulovat nejde.
    No pana doktora jeho práce očividně nebaví.

Eliška Arnoldová Jiný

Velmi příjemná paní doktorka.
    Provedla důkladné ultrazvuk.vyšetrení, vše ochotně vysvětlila.
    Děkuji mnohokrát!

MUDr. Abdul Khaluf Jiný

Po marném půlročním čekání, od listopadu 2020 do současnosti, jsem marně čekal na výzvu z Masarykovi nemocnice v Ústí nad Labem k dostavení se na operaci tříselné kýly. Měl jsem velké bolesti. Známá mi doporučila chirurga MUDr. Abdula Khaloufa. A věci dostaly rychlý spád. Během necelého měsíce jsem podstoupil předoperační vyšetření a dne 29.6.2021 v Duchcovské nem. operaci. Operoval mne právě zmíněný MUDr. Khalouf. Operace, byť pouze s lokálním umrtvením a to vzhledem k mému zdravotnímu stavu, byla provedena bezbolestně, s přehledem prostě na vysoce profesionální úrovni. Můj dík také patří ostatnímu personálu, byli skvělí. Pane doktore, děkuji Vám.

MUDr. Jiří Zuna Jiný

p. doktor mě vždy dal svojí léčbou do ,,provozuschopného" stavu a díky němu jsem se nestala na zbytek života ležákem ochrnutá od krku dolů,když ostatní doktoři tvrdili že simuluji. Vždy pomůže nebo doporučí specialistu.

MUDr. Adrian Javorek Bolest oka

V květnu mě bolelo oko měla jsem otok ,tak jsem navštívila Dr.Javorka- to že jsem měla pocit, že otravují , může být můj subjektivní pocit.Tak oko jsem měla v pořádku,napsal mi kapky ,ale on tam nic nevidí .Protože jsem měla problém dál ,objednala jsem se jinam a ejhle dnes jsem po operaci oka a řeším zelený zákal.Nikdy více pána doktora nenavštívím a dobré recenze ode mne nedostane.Pokud ho práce nebaví ať to nedělá !!! Jana Doleželová

MUDr. Mohammed Ghaleb

Skvělý lékař, citlivý a vynikající přístup , dobře mi vysvětloval co mi je a co bude v plánu, jsem velice spokojený, tez super sestra .

MUDr. Abdul Khaluf černající prsty na noze

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat p. Mudr. Abdul Khaluf, který zachránil mojí mamince život, jelikož se maminka dlouhodobě léčila s cukrovkou, začaly jí černat prsty u nohou, naše první návštěva směřovala do Teplické nemocnice na chirurgii,kde ji bylo provedeno vyšetření žil a zjistilo se, že žíly jsou úplně ucpané a nedá se s tím nic dělat, takže jsme chodili na převazy, černajících prstů, jelikož se stav zhoršoval, tak nám bylo řečeno, až maminka dostane teploty, přivezte jí a podstoupí amputaci pstů.
    Byla jsem z toho v šoku, takže jsem začala hledat jiného lékaře, který by mne ujistil, že se s tím opravdu nedá nic dělat, našla jsem v lékařském domě v Teplicích p.Mudr. Abdul Khalufa, takže jsem se tam s maminkou vydala.Návštěva u p. doktora byla plná očekávání, p. doktor mi řekl, že se nemusím bát, že mamince pomúže, druhý den jsem jí odvážela do Duchcova do nemocnice, kde následovalo plno vyšetření v Praze, bylo zjištěno, že žíly jsou na tom doopravdy špatně, ale přece jenom se s tím dá něco dělat.
    Dneska je to půl roku a maminka má nohy uzdravene je stále v péči p. doktora, dochází k nám sestra od domácí péče a stará se o maminku.
    P. doktorovi, bych chtěla tímto hrozně moc poděkovat za jeho přístup ke starým lidem a péči, kterou odvádí na 100%
    S pozdravem Lenka Menclová

MUDr. Abdul Khaluf Hnisající noha

Pan doktor Khaluf Abdul je ten nejlepší doktor ze všech které znám. Je laskavý, příjemný, lidový, velmi dobře se chová k pacientům. Má úžasný přístup k pacientovi a hlavně umí velmi dobře léčit. Mé sestře hodně pomohl a já mu jsem vděčná. Co jiného dodat než to že je to úžasný lékař jak v Duchcovské nemocnici tak i v jeho soukromé ordinaci v Teplicích. Samozřejmě i sestřičky které pro něj pracují jsou hodné. Pana doktora si vážím.

MUDr. Abdul Khaluf operace kýly

Pan doktor Abdul Khalouf má lidský přístup a dělá výbornou práci. Je to příjemný laskavý člověk a zároveň umí. Sestřička v ordinaci Lékařského domu je také příjemná, profesionální a ochotná . Také nemocnici v Duchcově mohu jen a jen doporučit

Kontakt

Nemocniční 264, Duchcov 41901 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna