Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. Monika Nývltová Jiný

Paní doktorka Nývltová je po celou dobu, kdy se u ní léčím (více jak deset let) vždy velmi ochotná, projevuje maximální snahu najít pro pacienta co nejúčinnější léčbu a vždy vstřícná při komunikaci. Dohodnuté termíny v maximální míře dodržuje.. Působí vysoce erudovaným dojmem.

MUDr. karolina drbalova Jiný

K paní doktorce chodím již cca 10let. Naprosto profesionální, milá, vstřícná. Když jsem ještě nebyla znalá, zodpovídala mi všetečné otázky. Díky pravidelným a pečlivý kontrolám je nyní vše v naprostém pořádku. Nebýt nepříjemných pracovnic na registru, je vyšetření u paní doktorky naprosto perfektní.

Prof. MUDr. Jaromír Astl odstranění štítné žlázy

Pan profesor, je strašně milý, líbí se mi jeho přístup, který na mě působil lidsky a pozitivně. Je to PAN DOKTOR na svém místě a i přesto si na nic si nehraje. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla jít na operaci právě k němu. Je vidět, že mu na pacientech záleží. Celkově jsem byla na jeho oddělní spokojená, přístup ostatních doktoru i sester byl příjemný a nemáte pocit, že někoho otravujete. Moc panu doktorovi děkuji i jeho celému týmu. :-)

Kontakt

U Vojenské nemocnice 1200, Praha 169 02 Zobrazit v Goole Maps