Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. Irena Čápová Jiný

Paní doktorka mě provázela celé těhotenství, kdy jsem si musela ředit krev. Byla vždy milá, emaptická, po porodu vycházela maximálně vstříc. Vyhovovalo mi fungování Kolínské hematologie - odběr a za cca 45-60min návštěva u lékaře. Čekání a fungování ordinace někdy komplikovala nevypočitatelnost fungování darování krve, které je součástí hematologie - člověk musel čekat na lékaře déle a mezi spoustou lidí ale za to paní doktorka nemůže.

MUDr. Cyril Šálek Jiný

Cyril je skvělý odborník, jde do detailu a nic neponechá náhodě. Komunikace s ním je srozumitelná, na úrovni. Je praktický, věčný a k tomu milý a chápavý. Co na něm nejvíce oceňuji? Fakt, že se neustále vzdělává a sleduje nejnovější studie. Je to skvělý doktor.

X
    MUDr. Cyril Šálek Jiný

Tímto bych chtěla poděkovat panu doktorovi Šálkovi za excelentní přístup k mé mamince. Byl vždy pozorný.
    Maminka nedávno zemřela na akutní myeloidní leukémii. Naše rodina věděla o jakou nemoc se jedná a vítali jsme jakoukoliv možnost boje proti této zákeřné nemoci. Jsem si jistá, že pan doktor vyčerpal všechny svoje možnosti. A za to mu moc děkuji. Děkuji za citlivý přístup a veškerou snahu zachránit naší milovanou maminku!

Kontakt

U nemocnice 504/1, Praha 128 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR