UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

(9 názorů)

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Budějovická 778/3a

140 00 , Praha , hl. město Praha

UroKlinimum je ambulantní urologické pracoviště se širokým spektrem péče. Poskytujeme akutní i preventivní péči. Zaměřujeme se nejen na léčbu běžných urologických onemocnění, ale také na řešení specifických problémů jako jsou inkontinence žen, opakované záněty, erektilní disfunkce, andropauza a zvláště i na nádorová onemocnění. Kromě standardních i specializovaných vyšetření provádíme chirurgické zákroky - obřízka (cirkumcize), vasektomie (mužská antikoncepce), frenuloplastika a další excize, drobné výkony na genitálu, fúzní biopsii prostaty a léčbu zbytnělé prostaty - horkou parou – Rezūm.

Přijímáme i nové pacienty.

Naše vybavení

• Operační léčba nádoru prostaty
  • Léčba zbytnělé prostaty horkou parou – Rezūm
  • Fúzní biopsie prostaty

Vyšetření

• Současné ultrazvukové transabdominální vyšetření a vyšetření varlat a penisu
  • Transrektální ultrazvukové vyšetření
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Ultrazvukové vyšetření varlat a penisu
  • Transabdominální ultrazvukové urologické vyšetření orgánů malé pánve a ledvin
  • Genetické vyšetření prováděné z moče,stanovení rizika možného karcinomu prostaty
  • Stanovení rizika nádoru močového měchýře z moči bez krevních testů
  • ADAM - syndrom nedostatku testosteronu u mužů
  • Cystoskopie - moderní vyšetření krve v moči
  • Vyšetření prostaty

Nemoci

• Předčasná ejakulace
  • Obtíže s erekcí a ejakulací
  • Obtíže s močením

• klinika

Nejbližší zařízení

• D
    Lékař: Doc. MUDr. Štěpán Veselý Jiný

Pan doktor byl velmi profesionální, věnoval mi pozornost, vyšetřil mne a navrhl postup léčby. Vřele doporučuji.

• P
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Dodatek k mému hodnocení MUDr. Purmové z 26.11.2020. Byl jsem opět u paní doktorky, tentokrát na cystoskopii. Přestože tento zákrok není z nejpříjemnějších, díky paní doktorce proběhl hladce. Takže trvám na svém předchozím hodnocení. A velké díky i její sestřičce. Pavel

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Hezké dopoledne, pane Zachrlo, děkuji za hodnocení. Jsem moc ráda, že jste s péčí spokojen. Sestřičce váš vzkaz s radostí předám. Přeji vám pevné zdraví.

• N
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Milá, vstřícná lékařka. Vše vysvětlila lidsky a detailně k tomu. Ráda se případně vrátím, pokud se objeví nějaké další problémy. Jsem ráda, že jsem UroKlinikum objevila.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkuji vám, Nino. Takové hodnocení je pro mě radost číst. Těší mě vaše spokojenost a ráda vás zase uvidím. V případě zdravotních problémů se neváhejte zase objednat.

• V
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Paní doktorka Purmová vstřícná,příjemná velmi kladný přístup k mému nemocnému manželovi (77r.) Vše nám vysvětlila s citem k pacientovi. Stejně tak sestřičky.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Milá paní Vrbová, děkuji vám za názor a kladné hodnocení. Vám i manželovi přeji pevné zdraví a kdykoliv budete potřebovat, neváhejte se na mě obrátit.

• P
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Včera jsem byl poprvé na vyšetření u pí.MUDr. Pumové. Po recenzích na tomto portále jsem byl trochu v obavách, ale ...
    Paní doktorka mne mile překvapila. Je velmi příjemná a z hlediska odbornosti i velmi erudovaná. Jak jsem předeslal, byla to moje první návštěva, ale pokud budou další vyšetření ve stejném duchu, budu navýsost spokojený.
    Pavel

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Pane Zachrlo, děkuji vám za kladnou recenzi. Moc mě těší vaše spokojenost. Budeme se na vás těšit na dalších návštěvách a opět pro vás uděláme maximum. Přeji pevné zdraví

• A
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Paní doktorku Moniku Purmovou všem potenciálním klientům vřele doporučuji. Veškerá péče je poskytována lege artis, vyšetření šetrně, zručně s taktem, ale i s lidskostí a úsměvem.

Všem co něco trápí doporučuji nechat doma stud, objednat se k této lékařce a přesvědčit se o jejích profesních i osobních kvalitách osobně.

Aleš Šťastný

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkuji vám za hodnocení, pane Šťastný. Jsem ráda, že jste spokojený s vyšetřením, přístupem, Vaše hodnocení je pro mne velkou motivací. Pokud budete potřebovat další vyšetření, neváhejte se na mě obrátit.

• S
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Milý přístup, příjemné prostředí, kvalitní vyšetření a léčba. Ráda lékařku doporučím i svým známým a příbuzným.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkuji vám za milé hodnocení. Moc si ho vážím! Kdykoliv zase budete potřebovat, obraťte se na mě.

• M
    Lékař: MUDr. Monika Purmová, FEBU Jiný

Paní doktorka velmi příjemná,komunikativní,vše mi řádně vysvětlila,provedla očekávané vyšetření a navrhla lečbu.Zatím jsem velmi spokojen.Výsledky se teprve uvidí,za měsíc nová kontrola.

MUDr. Monika Purmová, FEBU

Děkujeme za milé hodnocení. Věříme, že s naší péčí budete spokojen i nadále. Vaše UroKlinikum

• T
    Lékař: MUDr. Josef Stolz

Pan doktor je velmi profesionální, lidský, má vřelý přístup k pacientům, vybornou komunikaci. Proběhlo důkladné vyšetření, vše srozumitelně vysvětleno. Vřele doporučuji.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu