Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

SurGal Clinic je privátní chirurgická klinika

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (15)

MUDr. Petr Novák Jiný

Pan doktor se mi snažil pomoci, po celou dobu zachovaval profedionální přístup a při výskytu problému nepochyboval a opřel se o detailnější vyšetření. Co musím ocenit, tak preciznost, snahu pomoci. Doporučuji znamým mini kliniku B Braun na Josefské ulici. Poklidnější a dostupná ordinace v centru Brna.

MUDr. Tomáš Hellmuth Jiný

V prosinci letošního roku jsem prodělala operaci lupavého prstu na pravé ruce. Operoval mě MUDR. Hellmuth. Pan doktor mě před operací velmi podrobně vysvětlil postup operace i následné léčení. Operace proběhla, nad mé očekávání, rychle. Asistující zdravotní sestra byla velmi příjemná a vstříčná a také oporou pana doktora. Po operaci mě MUDr. Hellmuth opět vysvětlil postup léčení, doporučil mě léky od bolesti a mile se se mnou rozloučil. Jeho profesionální a lidský přístup byl příkladný.

MUDr. Jan Šneler Jiný

Pan doktor mi skvěle pomohl při bolestech v lokti. Na vyšetření jsem přišel přesně na čas, důkladně vyšetřil, sdělil mi další kroky. Za mě naprosto skvělé jednání a profesionalita!

MUDr. Milan Novotný Jiný

ortopedie (artroskopie - rychla, prakticky bezbolestna, dalsi den doma) priste, az si zas neco pri sportu udelam, uz vim, kam pujdu.

Simona Černíková Jiný

Pani doktorka me prijala, kdyz jsem akutně potrebovala ošetření, přestože jsem k ni spádově nepatřila.
    Velmi rychlé, klidné a kvalitni odborné ošetření, profesionalni, laskavy pristup, též u sestřičky. A velka úleva a věčnost, že e jsou takovi lekari i i dnes.

Prim. MUDr. Ivan Justan Augmentace prsů

U pana doktora jsem podstoupila modelaci s augmentaci prsou na Clinic SurGal. Pan doktor mi splnil můj velký sen a odvedl skvělou práci, za kterou jsem velice vděčná a slovo děkuji je v toto případě málo. Přístup, komunikace i péče na jedničku. Také poděkování patří sestřičkám a personálu na této klinice. Určitě doporučuji :)

Prim. MUDr. Ivan Justan Augmentace prsů

Pan doktor je výborný plastický chirurg, kterého jeho práce baví. :) Právě to byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla jít právě k němu. Zatím jsem ve fázi hojení, ale už teď mohu říct, ze výsledek předčil moje očekávání. Přístup pana doktora je také příjemný, na všechny dotazy (a že jich bylo), mi vždy odpověděl.
    Takže pokud váháte, komu se svěřit s čímkoliv “pod kudlu”, tak pan doktor je jasná volba. Ma spousty recenzi i mimo tento web, pohledejte, zjistíte, že ma za sebou roky a roky skvělé práce.

Prim. MUDr. Ivan Justan Augmentace prsů

Podstoupila jsem u pana doktora Justana augmentaci prsou plus modelaci na začátku září,jsem 9 den po operaci a z výsledku jsem nadšená, od prvního dne se zvedám sama a skoro nic nebolí, chtěla jsem moc poděkovat panu doktorovi, protože má zlaté ruce.V Surgal Clinic jsem si připadala jako na hotelu a sestřičky moc příjemné a ochotné. Ještě jednou děkuji za splnění mého dlouholetého snu.

MUDr. Petr Diviš Jiný

Koncem roku jsem dostal hrozné bolesti v břiše, kvůli dostupnosti jsem zvolil Surgal Clinic. Už v čekárně jsem viděl, že jsem udělal dobře, čekal jsem max 15 minut. Poté jsem byl vyšetřen a poslán na ultrazvuk, nikam jsem nemusel chodit daleko, vše v rámci jedné budovy a výsledek byl okamžitě, včetně odběrů krve. U mě se bohužel jednalo o akutní zánět slepého střeva a musel jsem na operaci. Co jsem ovšem netušil a bylo velmi příjemným překvapením, že jsem si mohl zvolit nadstandardní pokoj, tuším tomu říkají grand class. Pokoj vypadal jako čtyřhvězdičkový pokoj s obrovskou televizí hned naproti postele. I když operace sama o sobě byla nepříjemná, tak péče sestřiček i doktorů byla špičková, obzvlášť musím pochválit vynikajícího MUDr. Diviše, který mne operoval, naprostý profesionál a odborník, před i po operaci jsem dostal veškeré informace, nejdříve jak bude operace probíhat, pak jak operace proběhla. Kdo si potrpíte na vyšší standard určitě volte tuto nemocnici, doporučuji!

Prim. MUDr. Ivan Justan Zmenseni a modelace prsou

Je to mesic, kdy jsem u pana doktora podstoupila zmenseni a modelaci prsou. Musim rict, ze vysledek predcil me ocekavani. Prsa mam krasna, drzi nahore( kamaradky se ptaly, zda tam nemam silikon), nemam. Jizvy jsou velmi tenke. Pod prsem a okolo bradavky temer neviditelne, od bradavky dolu trochu, ale jizva je telove barvy a uzunka. Zkratka jsem velmi nadsena. Muzu si dovolit vzit braclette podprsenku a saty s holymi zady???????? Bolest po operaci minimalni, od druheho dne funguji. Vrele doporucuji vsem. Lip jsem si vybrat nemohla. Ivana

Kontakt

Drobného 38-40, Brno 60200 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda