(57 názorů)

Šimáčkova 340/40

62800 , Brno , jihomoravský

Karáskovo náměstí 11

61500 , Brno , jihomoravský

Klinika K11 poskytuje komplexní a profesionální péči o Vaše zuby.

Nejbližší zařízení

• Šárka Kyselová

Zubař, MDDr.

• L
      Umístění: Stomatologická klinika K 11

Velmi bych chtela pochvalit ordinaci a pristup pani doktorky Kyselove. Mela jsem obrovsky strach ze zubare a tato pani doktorka svym citlivym pristupem dokazala zmenit uplne moje mysleni , co se tyce strachu. Je velmi ochotna , empaticka a starostliva. Vse podrobne vysvetli , nabizi varianty . Jeji sestricka je uplne stejna. Mila a vstricna. Jsem velmi rada , ze ja i deti jsme v dobrych rukou a dekujeme :-) Fedakovi

• J
      Umístění: jiné místo

K paní doktorce chodím s dcerami a od nového roku budu chodit i já poté,co můj zubař odešel do důchodu. Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Je velmi citlivá,empatická,vždy vysvětluje každý krok a k dětem má úžasný vztah. Starší dcera je hodně živé dítě,měla jsem strach,jestli nebude zlobit a díky výbornému přístupu paní doktorky nebyl nikdy jediný problém. S paní doktorkou jsem velmi spokojena a mohu ji jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Lenka Tesařová

Zubař, MDDr.

• V
      Umístění: Stomatologická klinika K 11Služby: Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou úžasné, nejen profesionálně , ale i lidsky .
      Dokonalá práce , bezbolestné zákroky / a že jich mám od paní doktorky docela hodně /, milé chování k pacientovi .
      Cítím se u nich naprosto v bezpečí .
      Jsem tak ráda , že jsem měla takové štěstí a mohu své zoubky léčit právě u této paní doktorky a sestřičky .

• L
      Umístění: Stomatologická klinika K 11Služby: Bílá plomba

Naprosto pecliva, pracovita. Mam od pani dr. vice plomb a naporoto k nerozeznani od vlastnich zubu, ne-li lepsi. Pokud byl zakrok komplikovanejsi, praci neurychluje a pracuje prescas. Vysledek byl vzdy perfektni, cely zakrok naprosto bezbolestny. Pani sestricka je taky velmi mila a vesela.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře