Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujeme služby v oblasti prevence i následné péče.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (52)

MUDr. Lenka Karpetová Jiný

U paní doktorky jsem byla celkem 3x a pokaždé hodnotím velice negativně. Přišla jsem s problémem, jen se od oka podívala, co mě teda trápía že na to nic není. Ani jednou mi nic nepředepsala a v ordinaci jsem byla pokaždé zhruba 2 minuty. Takový přístup lékařky jsem ještě nezažila a rozhodně nedoporučuji!

MUDr. Miroslav Bukovjan Jiný

V rukou pana doktora jsem již cca 7 let s přestávkou. Pan doktor bez problémů přijme pacienta zpět do péče když je to nutné vždy ochotně komunikuje ohledně nastavení léčby a zajímá se o svého pacienta ve všech směrech nikdy se nestalo že bych přišla on mi řekl že budu užívat léky dál a poslal mě domů. Vždy se zeptá na aktuální stav a když tam přijde člověk úplně hotový tak okamžitě jedná. Ačkoli nikdy nikoho, pokud je aspoň trochu schopen existovat mimo brány PL, netlačí do ústavní léčby. Dá tu možnost ale nenutí. Je to lékař který bere každého člověka individuálně a své pacienty zná. Jsem s ním velice spokojená.

MUDr. Eva Nováková Jiný

Nejlepší lékařka jakou jsem kdy poznala. Velmi empatická schopná a pečlivá. Její sestřičky taktéž. Je velmi příjemné přijít do usměvavého a příjemného prostředí když vás něco trápí a ne cítit se jen jako číslo v pořadníku jak to v některých ordinacích bohužel bývá.

MUDr. Milan Giertl Jiný

Úžasný, citlivý a profesionální přístup pana doktora Giertla. Prosím pane doktore, ordinujte co nejdéle, těžko se mi bude chodit k jinému chirurgovi.

MUDr. Ilja Černoevič Jiný

Hrozná zkušenost... Zbytečná operace.. špatná komunikace.. hrůza

MUDr. Lenka Karpetová Jiný

Navštěvuji ordinaci paní doktorky už několik let a rozhodně chválím její profesionalitu a vstřícnost. Opravdu nesouhlasím s negativními komentáři! Sestřička i doktorka jsou skvělé!

MUDr. Lubomír Onderka Jiný

Vyšetření kyčlí novorozenců a následné SONO ledvin - hotová katastrofa. Pan doktor vám neřekne absolutně nic odborného, nic nevysvětlí. Vyšetření probíhá jako pásová výroba na montážní lince - novorozenec za novorozencem, ani špetka respektu, empatie a úcty ke kojícím maminkám. Víte vůbec, že jakékoli šidítka narušují sací reflex novorozence? Proč nutíte maminky, aby si na vyšetření přinesly dudlíky a lahvičky s čajem? Hotová katastrofa. Pan doktor má očividně syndrom vyhoření ze své profese. Neváží si svých klientů. Maminky, jděte rozhodně jinam. Hned vedle sídlí konkurence, která má úplně jiný přístup!

MUDr. Lenka Karpetová Jiný

Otřesný přístup. Ani se nezvedla od stolu aby se podívala na mé potíže, jen hleděla do pc. Lékaři prý mají důležitější zákroky na práci, já mám jen estetický problém. Tak ji říkám, že mi to překáží v nošení brýlí. Mám jít na laser do Ostravy. Arogantní bytost, nedoporučuji!!!

MUDr. Lenka Karpetová Jiný

Paní doktorka je arogantní a nejeví naprosto žádný zájem o to co Vás trápí. Vůbec Vás neposlouchá. Otřesný přístup.

MUDr. Lenka Karpetová Jiný

Dnes jsem navštívila ordinaci MUDr. Lenky Karpetové jsem mile překvapená, jak zdravotní sestřička, tak výše jmenovaná lékařka byly milé a empatické. Vyšetření proběhlo rychle a bez dalších zbytečností. MUDr. Lenka Karpetová vysvětlila příčinu a předala informační letáček. Medikamenty pouze doporučila, ale rovněž mne upozornila, že každý lék má vedlejší účinek. Tuto skutečnost málo který lékař uvede... Případě dalších potíží určitě zase tuto ambulanci navštívím. Jsem velmi spokojená. Moc děkuji .

Kontakt

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek 73801 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna